"Góry i plaże Bali" 11D/10N: Seminyak > Sidemen > Amed > Ubud > Nusa Dua /// 2.350 USD od osoby

2 350 USD od osoby (min. 2 os.)

Ten pakiet wakacyjny na zabierze Was w podróż wzdłuż wspaniałego wybrzeża Bali, w towarzystwie naszego profesjonalnego przewodnika. Będziecie zakwaterowani w pięknych 4-gwiazdkowych i 5-gwiazdkowych hotelach w różnych częściach wyspy (Seminyak, Sidemen, Amed, Ubud i Nusa Dua).

Odwiedzicie także niektóre z głównych atrakcji wyspy, między innymi świątynie w Uluwatu, Lempuyang i Gunung Kawi, królewskie wodne pałace Tirta Gangga i Taman Ujung, a także wspaniałe tarasy ryżowe Tegalalang i aktywny wulkan Batur. Wszystkie wycieczki są indywidualne i mogą być zmieniane, dostosowane do osobistych życzeń. Będziemy z Wami w kontakcie przez cały czas Waszego pobytu na wyspie, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Jeśli lubisz przygody i wybierasz się na aktywne wakacje, ten pakiet stanowi doskonały wybór! ZAPRASZAMY!

NAJCIEKAWSZE WYDARZENIA

 • Na początku zachłyśniecie się jedną z najpopularniejszych balijskich miejscówek – Seminyak;
 • Podróż przez niezwykłe balijskie wioski, wodospady, ze świętą górą Gunung Agung w tle;
 • Doświadczycie autentycznego, dziewiczego, tradycyjnego balijskiego życia w miejscowości Sideman;
 • Odwiedzicie niezwykłe królewskie parki i pałace oraz niezwykłą świątynię Lempuyang;
 • Amed to piękne miejsce, ale poczekajcie, aż zobaczycie co znajdziecie pod powierzchnią morza!
 • Zwiedzicie niezwykłe tarasy ryżowe w Tegalalang, Gunung Kawi i zobaczycie majestatyczny wulkan Batur.
 • A na południu wyspy wybierzecie się na piękne balijskie plaże i odwiedzicie świątynie Uluwatu.

Pobyt:

 • 2  noce w Tonys Villas & Resort Seminyak 4*, Bungalow
 • 2 noce w Patal Kikian Villa Sidemen 4*, Deluxe Room
 • 2 noce w Blue Moon Villas Amed 4*, Deluxe Ocean View Suite
 • 2 noce w Jannata Resort Ubud 4*, Deluxe Suite
 • 2 noce w Nusa Dua Beach Hotel & Spa 5*, Deluxe Room

PLAN PODRÓŻY:

Dzień 1. Lotnisko – Transfer / Seminyak (bez wyżywienia)

Witamy na wyspie bogów! Po przylocie na międzynarodowe lotnisko na Bali Wasz asystent spotka się z Wami i  przekaże Wam nasz zestaw powitalny i butelkę schłodzonego wina. Następnie zostaniecie zawiezieni do pierwszego zakwaterowania na wyspie, które znajduje się w Seminyak do hotelu Tonys Villas & Resort.

Ten luksusowy ośrodek położony jest pośród bujnych tropikalnych ogrodów, zaledwie 1 minutę spacerem od plaży Seminyak. Na dziś proponujemy zrelaksować się po locie i popołudniu udać się plażowego klubu Potato Head lub Ku De Ta, aby delektować się klimatem i popatrzeć na wspaniały widok słońca zachodzącego nad wyspą Bali.

 • Pobyt: Tonys Villas & Resort Seminyak 4*, Bungalow

Dzień 2. Odpoczynek / Seminyak (B)

Dziś odpoczywacie długim locie i dostosowujecie się do tego niezwykłego, gorącego klimatu. Możecie udać się na spacery, na zwiedzenie miasteczka lub po prostu chillout w hotelu. Wybór należy do Was!

A jeżeli macie ochotę już eksplorować wyspę, zapraszamy do kontaktu, zaproponujemy coś ciekawego!

 • Pobyt: Tonys Villas & Resort Seminyak 4*, Bungalow

Dzień 3. Seminyak – wodospad Tukad Cepung, Kerta Gosa Palace / Sidemen (B)

Dzisiaj, po śniadaniu, pojedziecie do następnego miejsca na wyspie, znajdującego się w niemal sennej wiosce Sidemen, rozciągającej się w urokliwej dolinie tarasowych pól ryżowych, w cieniu majestatycznego Gunung Agung, największego i najświętszego wulkanu na Bali.

W otoczeniu tych oszałamiających krajobrazów zobaczycie autentyczne życie balijskiej wsi, jest to idealne miejsce na totalny relaks, chillout i „doładowanie baterii”, z dala od zgiełku popularnych miejscowości turystycznych. Po drodze do pięknego hotelu w Sidemen zatrzymacie się przy majestatycznym wodospadzie Tukad Cepung i Pałacu Królewskim Kerta Gosa – sądzie zbudowanym na początku XVIII wieku.

 • Pobyt: Patal Kikian Villa Sidemen 4*, Deluxe Room

Dzień 4. Odpoczynek / Sideman (B)

Obudzicie się dzisiaj przy zapierającym dech w piersiach pięknym widoku bujnych zielonych dolin, ten dzień przeznaczcie, aby zanurzyć się w tej niecodziennej i spokojnej atmosferze autentycznego, dziewiczego, tradycyjnego balijskiego życia na wsi.
Sidemen to prawdziwy ukryty klejnot: tak cichy i spokojny, przyjaźni mieszkańcy i wręcz surowe piękno tropikalnej wyspy. W dolinie tradycyjne metody uprawy są nadal praktykowane, a życie na balijskiej wsi trwa codziennie w miłym i powolnym tempie, w harmonii z otoczeniem. Ten dzień to relaks na łonie przyrody, z dala od zgiełku tłumów, motocykli i ruchliwych miasteczek turystycznych. Ślicznie!

 • Pobyt: Patal Kikian Sidemen 4*, Deluxe Room

Dzień 5. Transfer i wycieczka do Taman Ujung, Tirta Gangga i świątyni Lempuyang / Amed (B)

Lempuyang1 - IndoExplorerNie będzie Wam łatwo opuścić piękną i spokojną dolinę Sidemen i bungalow otoczony dziewiczą tropikalną przyrodą, ale nadszedł czas, aby dowiedzieć się więcej o tym, co oferuje Bali. Kierując się na wschód, dojdziecie do Amed, sennej nadmorskiej wioski położonej pomiędzy potężnym oceanem, a wulkanem Agung. Możecie sobie wyobrazić, że widoki i krajobrazy otaczające tę spokojną wioskę rybacką są oszałamiające.

Po drodze zatrzymacie się w dwóch królewskich pałacach Taman Ujung i Tirta Gangga, a także w Pura Lempuyang Luhur, jednej z najstarszych i najważniejszych świątyń na Bali. To bardzo malownicze i święte miejsce, położone na wyżynach góry Lempuyang.

 • Pobyt: Blue Moon Villas Amed 4*, Deluxe Ocean View Suite

Dzień 6. Odpoczynek / Amed (B)

Amed to kolejne piękne i ciche miejsce – jedno z ostatnich dziewiczych obszarów Bali! Turystyka jest tutaj w fazie rozwoju, ale wioska już posiada szereg pięknych resorów i centrów nurkowych.

Ale…. Amed to piękne miejsce, ale poczekajcie, aż zobaczycie co znajdziecie pod powierzchnią wody! Życie morskie aż kipi, jest bardzo różnorodne i kolorowe, snorkując będziecie mogli podziwiać wiele ogrodów koralowych, ryb większych i małych, koralowców i wszelkich stworzeń żyjących pod wodą, bo tutaj warunki do egzystowania mają wręcz idealne.

Pamiętajcie też, że oprócz relaksu i snorkowania obszar Amed doskonale nadaje się do nurkowania! Skontaktuj się z nami, aby zarezerwować nurkowanie i odkryć piękno podwodnego świata.

 • Pobyt: Blue Moon Villas Amed 4*, Deluxe Ocean View Suite

Dzień 7. Transfer i wycieczka w rejon wulkanu Batur, Gunung Kawi, Tegalalang / Ubud (B)

Po niesamowitym pobycie w resorcie w Amed, czas na kulturalną i duchową stolicę wyspy: Ubud. Miasteczko to leży pomiędzy bujnymi zielonymi dolinami rzecznymi w sercu Bali, a docierając tam będziecie jechać przez pola ryżowe i wioski, mijając święte wulkany i jeziora kraterowe.

IndoExplorer - Pakiet Poznaj Bali_20Przewodnik zawiezie Was na krater wulkanu Batur, skąd rozpościera się najlepszy punkt widokowy na jezioro Batur. Rejon Kintamani znajduje się na północnym-wschodzie Bali, w głębi wyspy majestatycznie zarysowuje się Gunung Batur, krater ma 1 717 m wysokości, 11 km średnicy i 180 m głębokości. Wulkan jest wciąż aktywny. Ze szczytu widać ślady, gdzie spływały do doliny wstęgi czarnej lawy.
Według legendy Sziwa podzielił kiedyś świętą hinduską górę Makameru na dwie części i umieścił je na Bali – jako wulkany Agung i Batur, które obecnie są otaczane na wyspie największą czcią. Batur symbolizuje pierwiastek żeński, a Agung – męski.indoexplorer-pakiet-poznaj-bali_7
Batur po raz ostatni uaktywnił się w 1994 r., ale od 1926 r. nie sprawił większych kłopotów. W 1917 r. w wyniku gwałtownego wybuchu zginęło ponad tysiąc ludzi, a zniszczeniu uległo 65 tys. domów i 2500 świątyń. Lawa zalała wieś poniżej, jednak w cudowny sposób zatrzymała się u stóp tamtejszej świątyni. Mieszkańcy uznali to za dobry znak i nie zdecydowali się na wyprowadzkę. W 1926 r. kolejna erupcja pogrzebała świątynię, oprócz najwyżej położonego sanktuarium, poświęconego bogini jeziora.

UwaznePodroze.pl-Tarasy-ryzowe-Tegalalang-Bali.jpgNastępnie udacie się do Pura Gunung Kawi, miejsca i świątyni wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. To kompleks wykutych w skale ogromnych fasad świątyń oraz cel mnichów, położony w przepięknej dolinie, otoczonej zewsząd tarasami ryżowymi. Całość pochodzi z XI w. Archeolodzy ustalili, że są to pomniki wzniesione ku czci członków dynastii Warmadewa. To mniej więcej w tamtym czasie rozwinął się kult zmarłych królów i królowych, których po śmierci uznawano za bogów. Na terenie kompleksu stoi również typowa świątynia z pawilonami bez ścian, sanktuariami i rzeźbionymi bramami.

Na koniec przewodnik zawiezie Was do Jannata Resort, gdzie możecie się zrelaksować i odpocząć po dniu pełnym wrażeń.

 • Pobyt: Jannata Resort Ubud 4*, Deluxe Suite

Dzień 8. Odpoczynek / Ubud (B)

Dzisiaj jest wolny dzień, nic nie zaplanowaliśmy, ale mamy mnóstwo propozycji.

Możecie zrelaksować się w pięknym resorcie lub zwiedzić okolicę, w tym słynne wzgórza Campuhan Ridgewalk, gdzie możecie wybrać się na spacer. Albo wybrać jedną z naszych aktywności, proponujemy spływ pontonowy czyli rafting albo … nocny trekking na szczyt wulkanu Batur! Pytajcie, podpowiemy.

 • Pobyt: Jannata Resort Ubud 4*, Deluxe Suite

Dzień 9. Poranna joga i transfer / Nusa Dua (B)

Delektujcie się pysznym śniadaniem, albo dołączcie we wczesnych godzinach porannych do zajęć z jogi!

Dzisiaj jedziecie do kolejnego, jakże innego miejsca – na półwysep Bukit na południowym krańcu wyspy Bali. Nasz kierowca odbierze Cię przed godziną 12:00, a za 1,5 godziny dotrzesz do kolejnego niesamowitego, pięciogwiazdkowego nadmorskiego kurortu. Teraz pobyt w miejscowości Nusa Dua, w luksusowym resorcie nadmorskim, gdzie znajdują się jedne z najładniejszych plaż wyspy

 • Pobyt: Nusa Dua Beach Hotel & Spa 5*, Deluxe Room

Dzień 10. Guided sightseeing tour to Melasti beach, Dreamland beach, Uluwatu temple, Kecak dance (B)

IMG_1602Wycieczka po południowym krańcu Bali z pewnością jest warta Waszego czasu. Ta wycieczka z przewodnikiem zabierze Cię w podróż, podczas której zobaczycie dwie z ładne plaże na Bali: Melasti Beach i Dreamland Beach. Będziecie mieli dużo czasu, aby popływać w morzu, nurkować w falach i zrelaksować się na tych żółtych, piaszczystych plażach. 

Stamtąd udacie się do świątyni Uluwatu, która znajduje się na szczycie wysokiego klifu, skąd rozpościerają się wspaniałe widoki na Ocean Indyjski. Świątynia ta chroni wyspę przed złymi duchami morskimi i ma największe znaczenie dla Balijczyków. Wokół świątyni jest wiele małp, więc obserwujcie swoje rzeczy, ponieważ uwielbiają kraść butelki z wodą, a nawet telefony. A kiedy zbliża się zachód słońca, rozpoczyna się magiczny taniec Kecak and Fire Dance, a macie już zarezerwowane bilety na to balijskie przedstawienie 😉 Ten czarujący tradycyjny balijski spektakl to muzyka na żywo, ogień, tańce, kostiumy, a opowiada jedną z historii hinduskiej Ramajany.

 • Pobyt: Nusa Dua Beach Hotel & Spa 5*, Deluxe Room

Dzień 11. Transfer na lotnisko / Ubud (B)

Po śniadaniu zostaniecie przewiezieni na lotnisko lub do wybranego przez Was miejsca na południu Bali, gdzie możecie kontynuować swoją wakacyjną przygodę na Bali.


CENA: 2 350 USD od osoby (min. 2 os.)

Podana cena jest ceną za jedną osobę (min. 2 osoby). Powyżej 4 osób – prosimy o kontakt w sprawie ceny.

CENA ZAWIERA:

Pobyt:

 • 2  noce w Tonys Villas & Resort Seminyak 4*, Bungalow
 • 2 noce w Patal Kikian Villa Sidemen 4*, Deluxe Room
 • 2 noce w Blue Moon Villas Amed 4*, Deluxe Ocean View Suite
 • 2 noce w Jannata Resort Ubud 4*, Deluxe Suite
 • 2 noce w Nusa Dua Beach Hotel & Spa 5*, Deluxe Room

Wyjątkowe atrakcje:

 • Wycieczka na plaże Melasti i Dreamland oraz do świątyni Uluwatu, w tym Kecak Dance;
 • Wycieczka do wodospadu Tegenungan, Kerta Gosa Royal Palace (w tym, tranfer z Seminyak);
 • Wycieczka do Taman Ujung i Tirta Gangga Royal oraz Lempuyang;
 • Wycieczka na wulkan Batur (Kintamani), Tegalalang, Gunung Kawi (w tym transfer z Amed do Ubud);
 • Spacer w Ubud po Campuhan Ridgewalk i poranna joga w resorcie.

Dlaczego powinniście wybrać nasz pakiet?

 • Osobisty, anglojęzyczny asystent podczas całego pobytu na Bali 24/7;
 • Telefoniczna obecność i obsługa naszego, polskiego biura dostępna przed, po i podczas całego pobytu (WhatsApp, Viber, e-mail, telefon);
 • Powitalny zestaw niespodzianka;
 • Butelka wina balijskiego po przylocie na Bali (lub 2 kokosy z naturalnym sokiem);
 • Przenośny modem WiFi z 4G internetem;
 • Możliwość domówienia innych, dodatkowych aktywności z oferty Indo-Explorer.

Co więcej?

 • Transfery z i na lotnisko, lub do wybranego miejsca na południu Bali;
 • Transfery pomiędzy hotelami;
 • Profesjonalny, anglojęzyczny przewodnik w czasie wycieczki po wyspie (na życzenie, za dodatkową dopłatą możliwa jest obecność polskiego przewodnika, prosimy o taką informację wcześniej);
 • Bilety wstępu do zwiedzanych miejsc;
 • Transfer do centrum Ubud z Jannata Resort, zgodnie z harmonogramem shuttle bus’a;
 •   Codziennie popołudniowa kawa / herbata serwowana w restauracji Amateras (Jannata) w godzinach 15–17;
 • Zajęcia jogi w ośrodku Jannata, zgodnie z harmonogramem (wtorek / czwartek / sobota w godz. 8–9);
 • Bezpłatny trekking do Campuhan Hill z ośrodka Jannata, w każdy poniedziałek / środę / piątek w godzinach 8–9, w tym przewodnik;
 • Codziennie śniadanie w hotelach i inne posiłki, wymienione w programie.

CENA NIE ZAWIERA

 • Biletów lotniczych na Bali;
 • Posiłków nie wymienionych w programie;
 • Wcześniejszego zameldowania i późnego wymeldowania w resortach;
 • Osobistych wydatków;
 • Prywatnego ubezpieczenia w podróży;
 • Wszelkie usługi nie wymienione w programie.

Wysoki sezon:

 • Wysoki sezon obowiązuje od 1 czerwca do 15 września – Dodatkowa dopłata 200 USD / 1 osoba.
 • Peak sezon obowiązuje od 20 grudnia do 10 stycznia – Zapraszamy do kontaktu.

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej informacji.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close