"Perły Indonezji" 15D/14N: BORNEO > JAWA > BALI > KOMODO > FLORES /// 3650 USD od osoby

3 650 USD od osoby (min. 2 osoby)

Ten dwutygodniowy pakiet obejmuje pobyt w różnych hotelach i bungalowach na pięciu zupełnie innych wyspach Indonezji – Borneo/Kalimantan, Jawa, Bali, Flores, Komodo oraz pobyt na łodziach w Narodowym Parku na Borneo i w Narodowym Parku Komodo. Wyspy te różnią się między sobą naturą, ludźmi, kulturą i religią, zobaczysz i doświadczysz naprawdę wiele.

Poza komfortowym pobytem w pięknych hotelach i resortach, będziecie także podróżować i zwiedzać jedne z najciekawszych atrakcji na tych wyspach. Odwiedzicie między innymi niesamowite świątynie Yogyakarty, zejdziecie do głębokiej jaskini, aby spojrzeć na promienie światła słonecznego, wejdziecie w interakcje z dzikimi orangutanami i doświadczycie bliskich spotkań ze smokami Komodo. A to tylko wybrane aktywności, które czekają Was podczas pobytu.

Pakiet „Perły Indonezji” jest zdecydowanie jednym z najbardziej ekscytujących pakietów, jakie mamy w ofercie, jest idealny dla podróżników, którzy chcieliby zobaczyć jak najwięcej podczas dwutygodniowej przygody na archipelagu Indonezji.

Fotorelacja z tej podróży TUTAJ

ZOBACZCIE CO DLA WAS PRZYGOTOWALIŚMY:

 • Zobaczycie 5 wysp Indonezji: Borneo, Jawa, Bali, Flores i Komodo i wiele mniejszych wysepek podczas rejsów.
 • Spotkacie dzikie orangutany na Borneo i unikalne smoki z Komodo – warany.
 • Zagłębicie się w życie na Borneo, odwiedzicie wioski i pływające targi.
 • Odwiedzicie wyjątkowe świątynie w Indonezji: Borobodur i Prambanan.
 • Będziecie zachwycenie jaskiniami na Jawie (Jomblang i Grubug) i na Flores (Batu Cermin).
 • Zobaczycie najciekawsze świątynie na Bali.
 • Zagłębicie się i poczujecie moc egzotycznej przyrody podczas raftingu na Bali.
 • Rejs w Narodowym Parku Komodo, warany, podwodny świat, widoki – pozostaną w Waszej pamięci na długo!

Pobyt:

 • 3 noce w na łodzi (Borneo)
 • 1 noc w Grand Kecubung Hotel 3*, Grand Deluxe Pool View Room (Borneo)
 • 2 noce w Sofia Boutique Resort 4* Yogyakarta, Premier Suite (Jawa)
 • 3 noce w Nusa Dua Beach Hotel & Spa 5*, Deluxe Room (Bali)
 • 3 noce w The Udaya Resort Ubud 4*, Suite Room (Bali)
 • 1 noc na łodzi Phinisi (Komodo)
 • 1 noc w Puri Sari Beach Hotel 4*, Deluxe Room (Flores)

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM PODRÓŻY:

DZIEŃ 1. Dżakarta – lot do Pangkalan Bun, Jawa – Borneo.
Rozpoczęcie wakacji w Indonezji.
Kumai – Proboscis Tour – Houseboat (L, D)

Tę podróż rozpoczynacie od Dżakarty, zatem w zależności od tego o której godzinie wylądujecie w Dżakarcie, tak będzie wyglądała Wasza dalsza podróż. Zatem, jeżeli przylecicie do Dżakarty rano, możecie polecieć jeszcze na Bornego tego samego dnia, ale jeżeli przylecicie do Dżakarty popołudniem lub wieczorem, lot może odbyć się kolejnego dnia. Wówczas pamiętajcie, że musicie przylecieć dzień wcześniej i przenocować w Dżakarcie. Dajcie znać, polecimy lub zabookujemy Wam hotel w Dżakarcie w pobliżu lotniska.

Zatem, przelot z Dżakarty na wyspę Borneo (inna nazwa: Kalimantan). Lot trwa kilka godzin, a lądujecie na jednej z najbardziej egzotycznych i najpiękniejszych wysp Indonezji. Bornego to miejsce, w którym rozpoczyna się Wasza niesamowita 15-dniowa przygoda w Indonezji.targ_borneo2

Po przylocie na lotnisko Pangkalan Bun, zastaniecie zawiezieni do Kumai – portu morskiego i „bramy” do Parku Narodowego. Płyniecie rzeką Seikonyer do Parku Narodowego Tanjung Puting. Lunch zostanie podany na łodzi, przez obecnego na łodzi kucharza. Dalej płyniecie łodzią około 2 godzin. Popołudniem dopłyniecie do miejsca skąd można obserwować małpy – trąby czyli nosacze, które będą pojawiać się wzdłuż brzegów rzeki. Nosacze to endemiczne zwierzęta, które można zobaczyć tylko na Borneo.

 • Kolacja i nocleg na łodzi.

DZIEŃ 2. Łódź – Pondok Tanggui – Camp Leakey – łódź / Borneo (B, L, D)

Po śniadaniu, udacie się do ośrodka rehabilitacyjnego Pondok Tanggui, gdzie około godziny 09.00 możecie obserwować orangutany podczas karmienia. Przewodnik będzie odpowiadał na Wasze pytania.

baritoRiver-moneky-BorneoNastępnie kontynuujecie rejs, do atrakcji Parku Narodowego, Camp Leakey. Przepłyniecie przez czarną rzekę, która jest pełna dzikich zwierząt, wokół wiele gatunków ptaków, ryb, a także krokodyli. Lunch. Po przybyciu do Camp Leakey, rozpoczynacie wędrówkę szlakiem do lasu, obserwując egzotyczną, leśną przyrodę, również niektóre dzikie zwierzęta.
Popołudniem obserwacja karmienia orangutanów. Następnie powrót  na łódkę i popłyniecie bezpośrednio do Nipa Palm, aby zobaczyć tysiące świetlików.

 • Kolacja i nocleg na łodzi.

DZIEŃ 3. Łódź – Kumai – wioska Kudangan – wioska Penyombaan – trekking do Pedukuhan / Borneo (B, L, D)

Wczesnym rankiem śniadanie na łodzi, potem przejazd do wioski do Kudangan. Podróż będzie trwała około 4 godziny. Lunch zostanie dostarczony po drodze z lokalnej restauracji. Po przybyciu do wioski Kudangan, rozpoczniecie 2,5 godzinny trekking (około 5 km) do wioski Penyombaan. Po drodze będziecie mijać spływające z gór rzeki.
Po przybyciu do Pedukuhan, spotkacie się z miejscowym szamanem/znachorem „dukan”, który odprawi ceremonię powitalną dla przybyłych do wioski, w celu oczyszczenia. Potem będziecie mili czas, aby obserwować codzienne życie lokalnej społeczności. Będziecie mogli też zobaczyć i zwiedzić tradycyjne domy do przechowywania ryżu „jurung”.

 • Kolacja i nocleg w tradycyjnym domu.

DZIEŃ 4. Pedukuhan – Penyombaan – Kudangan – Pangkalan Bun / Borneo (B, L, D)

Po śniadaniu udacie się na trekking do wodospadu, możecie się również wykąpać pod tym wodospadem, czas wolny. Następnie powrót do wioski do Pedukuhan, a potem trekking powrotny w dół do wioski Penyombaan. Przejazd do wioski Kudangan. Zanim wrócicie do miejscowości Pangkalan Bun, gdzie znajduję się port lotniczy, zobaczycie jeszcze „Lond House” (Długi Dom), tradycyjne, lokalne domy. Lunch będzie serwowany po drodze w lokalnej restauracji. Po przyjeździe do Pangkalan Bun bezpośredni transfer do hotelu. Kolacja w lokalnej restauracji.

 • Pobyt: Grand Kecubung Hotel 3*, Grand Deluxe

DZIEŃ 5. Pangkalan Bun – Yogyakarta / Borneo – Jawa (B)

Po śniadaniu lokalnym rejsem, polecicie z Bornego do historycznego miasteczka na Jawie – Yogyakarta. Po przylocie do Yogyakarta zostaniecie przewiezieni do hotelu, gdzie będzie czas na relaks. Potem w miarę możliwości, proponujemy spacer po miasteczku, pełnym sklepów z antykami.

 • Pobyt: Sofia Boutique Hotel Yogyakarta 4*, Premier Suite

DZIEŃ 6. Świątynie Prambanan i Borobudur – świątynie Mendut i Pawon / Jawa (B)

prambanan-jawaTego dnia po śniadaniu, zostaniecie odebrani przez przewodnika i pojedziecie zobaczyć 2 najważniejsze świątynie w rejonie Jogjakarty.

Prambanan – świątynia wpisana na listę skarbów dziedzictwa kultury UNESCO, to największy kompleks świątynny hindu na Jawie, zbudowany w drugiej połowie IX w. Trzy główne świątynie dedykowane są słynnej triadzie hindu, mianowicie bogom: Brahmie (Stworzyciel), Wisznu (bóg utrzymujący świat) oraz Siwie (bóg niszczący).

borobodur-jawaNastępnie pojedziecie w kierunku świątyni Borobudur. Jeszcze w jej pobliżu znajdują się dwie mniejsze świątynie buddyjskie z tego samego okresu. Powstanie wszystkich trzech datowane jest na drugą połowę VIII w. i początek IX w. Najstarsza i zarazem najmniejsza to świątynia Pawon. Druga, co do wielkości i dodatkowo spektakularna z uwagi na posąg siedzącego Buddy – uznawany za jeden z największych na świecie – jest w świątynia Mendut. Następnie przejazd do największej buddyjskiej świątyni na świecie – Borobudur, również wpisanej na listę UNESCO.

 • Pobyt: Sofia Boutique Resort 4*, Premier Suite

DZIEŃ 7. Jaskinie Jomblang i Grubug. Lot na Bali – Nusa Dua / Jawa – Bali (B)

Dzisiejszą wycieczkę rozpoczniecie od pewnej aktywności fizycznej, wymagającej od Was trochę odwagi, ale to co zobaczycie wynagrodzi każdy trud.
Będziecie dziś eksplorować i poznawać jaskinie Jomblang i Grubug, jedne z największych w ogóle w Indonezji, otoczonych przez gęstym, starym lasem. Bądźcie gotowi, aby spróbować technikę poruszania się na linii (SRT), aby zejść w dół z powierzchni do wejścia do jaskini Jomblang. Nasi doświadczeni instruktorzy speleo, dadzą Wam wszelkie instrukcje i nauczą Was jak poradzić sobie z tym ekscytującym wyzwaniem. Po zejściu ok. 20 m w dół, zobaczycie na własne oczy jaskinię Jomblang. Wówczas nie będzie wątpliwości, ten niesamowity widok pozostanie w Waszej pamięci na długi czas.

jaskinia-jawaNastępnie będziecie kontynuować podróż do jaskini Grubug, połączonej z jaskinią Jomblang aleją o długości ok. 300 m. To co zobaczycie potem, będzie wyjątkowe i zaskakujące, otóż ukaże się Wam fascynujący słup światła na ok. 90 m., nazywany „światłem z nieba”. Tutaj będzie też możliwość złapania tych niezwykłych momentów na fotografiach.
Ta niesamowita jaskinia ma średnicę ok. 15 m i głębokość ok. 100 m, jest też połączona z podziemną rzeką przez słup światła, a otaczająca natura sprawi, że będzie to naprawdę niezwykły widok, którego nie widzieliście nigdy wcześniej w swoim życiu.

Po zakończeniu eksplorowania jaskini, zostaniecie odwiezieni na lotnisko w Yogyakarcie i po godzinnym locie będziecie już na Bali, gdzie kierowca spotka się z Wami na lotnisku i zawiezie Was do hotelu w Nusa Dua, na południowym wybrzeżu wyspy.

 • Pobyt: Nusa Dua Beach Hotel & Spa 5*, Deluxe Room

Dzień 8. Odpoczynek – Nusa Dua / Bali (B)seminyak

Dziś dzień wolny, możecie odpoczywać przy basenie, na plaży lub wybrać się na spacer wzdłuż wybrzeża. Niedaleko resortu, znajduje się również galeria Bali Collection, warto się do niej wybrać, bo nie jest to typowa kilkupiętrowa galeria, a rozsiane na sporej, otwartej przestrzeni restauracje, sklepy czy galerie.

A jeżeli chcielibyście spędzić ten dzień bardziej aktywnie, skontaktujcie się z nami, a zorganizujemy Wam kolejny wypad w głąb niezwykłej balijskiej natury i kultury lub inną aktywność.

 • Pobyt: Nusa Dua Beach Hotel & Spa 5*, Deluxe Room

DZIEŃ 9. Nusa Dua – plaże Padang-Padang i Melasti – świątynia Uluwatu – Kecak Dance / Bali (B)

Dziś zapraszamy do odkrywania pięknego południowego krańca wyspy Bali, podczas jednodniowej wycieczki na półwysep Bukit. Miejsce to słynie z ładnych, piaszczystych plaż i niezwykłych klifów. Odwiedzicie dwie plaże – Padang-Padang i Melasti. Następnie przejdziecie do świątyni, położonej na wysokim 90 metrowym klifie – Uluwatu. Ze świątyni rozciąga się niezwykły widok na ocen. O zachodzie słońca zobaczycie tradycyjny taniec ognia Kecak.

A jeżeli mielibyście tego dnia ochotę na owoce morza, możecie podjechać do zatoki Jimbaran, gdzie mnóstwo restauracji na plaży, serwuje grillowane na skorupach z kokosa – owoce morza.

 • Pobyt: Nusa Dua Beach Hotel & Spa 5*, Deluxe Room

DZIEŃ 10. Nusa Dua – wodospad Tegenungan – świątynia Gunung Kawi – tarasy ryżowe w Tegalalang – Wulkan Batur – Ubud / Bali (B)

Dzisiaj czeka Was poznawanie Bali oraz zakwaterowanie w nowym miejscu, w nowym hotelu w Ubud. Zmiana miejsca pobytu jest jednocześnie całodniową wycieczką krajoznawczą, prowadzoną przez Balijczyka – jednego z naszych profesjonalnych przewodników anglojęzycznych. Odwiedzicie niezwykłe miejsca, które koniecznie „trzeba zobaczyć” na Bali, łącząc przyrodę, religię i lokalną kulturę z tradycjami i rzemiosłem.

indoexplorer-pakiet-poznaj-bali_8Początek trasy będzie wiódł przez słynne, tradycyjne, rzemieślnicze, balijskie wioski otaczające Ubud, jeżeli będziecie mieli ochotę możecie się tam zatrzymać i zrobić zakupy. Następnie jadąc w kierunku najważniejszych świątyń, będziecie przejeżdżać przez miejscowość Tegalalang, gdzie rozciągają się wspaniałe tarasy ryżowe, zaliczane do jednych z najpiękniejszych na wyspie. Pomiędzy stromymi zboczami, na których często rośnie tradycyjna, pełna gracji balijska odmiana ryżu o długiej łodydze, wije się kręta dolina rzeki. Warto poświęcić im chwilę, zachwycić się ich urokiem. Jest też gdzie usiąść i wypić sok z kokosa.

indoexplorer-pakiet-magia-milosci3Kolejny przystanek to Pura Gunung Kawi, miejsce i świątynia wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. To kompleks wykutych w skale ogromnych fasad świątyń oraz cel mnichów, położony w przepięknej dolinie, otoczonej zewsząd tarasami ryżowymi. Całość pochodzi z XI w. Archeolodzy ustalili, że są to pomniki wzniesione ku czci członków dynastii Warmadewa. To mniej więcej w tamtym czasie rozwinął się kult zmarłych królów i królowych, których po śmierci uznawano za bogów. Na terenie kompleksu stoi również typowa świątynia balijska z pawilonami bez ścian, sanktuariami i rzeźbionymi bramami.

indoexplorer-pakiet-poznaj-bali_6Następnie odwiedzicie świątynię Tirta Empul, na terenie której wypływa święte źródło i daje początek rzece. Czczą je wszyscy Balijczycy, wierzą, bowiem, że zostało stworzone przez hinduskiego boga Indrę, który zrobił tu dziurę w ziemi, by wypłynął z niej „tirtha” – eliksir nieśmiertelności. Święte kąpielisko przed świątynią powstało w X w., a wody wytryskujące z licznych otworów mają podobno moc uzdrawiającą. Ludzie przyjeżdżają tu z bliska i daleka, by oczyścić się w sadzawkach, po uprzednim złożeniu skromnej ofiary bóstwu źródła.

Zamiast do Gunugn Kawi, możecie pojechać pod wodospad Tegenungan.

Batur BaliPotem rejon Kintamani, z widokiem na górę/wulkan oraz jezioro Batur, tam też zjecie lunch. Przechadzając się po tarasie widokowym ie Bali, w głębi wyspy majestatycznie zarysowuje się Gunung Batur, krater ma 1 717 m wysokości, 11 km średnicy i 180 m głębokości. Wulkan jest wciąż aktywny. Ze szczytu widać ślady, gdzie spływały do doliny wstęgi czarnej lawy.

Następny przystanek odbędzie się na lokalnej farmie plantacji herbaty i kawy, gdzie dowiecie się, jak powstaje najdroższa kawa na świecie „Luwak Coffee” i skosztujecie jej.

Po wycieczce zostaniecie odwiezieni do hotelu w Ubud.

 • Pobyt: The Udaya Resort Ubud 4*, Suite Room

DZIEŃ 11. Spacery, odpoczynek – Ubud  / Bali (B)

Dzień wolny. Tego dnia możecie wybrać się sami do Monkey Forest – lasu małp, a wieczorem na pokaz tańców balijskich do pałacu królewskiego. Albo wybrać się do galerii artystycznych, sklepów, restauracji czy na.. balijski masaż!
Ubud to też świetne miejsce wypadowe na jednodniowe aktywności, takie jak rafting czy kanioning, zatem dzwońcie, pytajcie, bookujcie. Warto!

 • Pobyt: The Udaya Resort Ubud 4*, Suite Room

DZIEŃ 12. Rafting – Ubud / Bali (B, L)

Dziś trochę emocji, podczas raftingu – czyli spływu pontonowego na rzece Telaga Waja. Będziecie płynąć około 14 km przez dzikie lasy deszczowe, wąwozy, zwisające liany, ale też wzdłuż pól ryżowych czy ogrodów pięciogwiazdkowych hoteli, wszystko to wśród odgłosów dżungli, to niesamowite i niezapomniane przeżycie. W pontonie będzie przewodnik, który prowadząc ponton będzie Wam zawsze służył pomocą, zgodnie z międzynarodowymi standardami. Spływ tratwami zajmuje około 2,5 godziny, po czym możecie wziąć prysznic i zjeść pyszny indonezyjski lunch w formie bufetu. Po wszystkim kierowca zabierze Was z powrotem do hotelu, gdzie możesz odpocząć i zaplanować wieczór.

 • Pobyt: The Udaya Resort Ubud 4*, Suite Room

komodoDZIEŃ 13. Ubud. Lot do Labuan Bajo, Flores. Komodo National Park prywatny rejs / Bali – Flores (B, L, D)

Wczesnym rankiem zostaniecie odebrani z hotelu i przewiezieni na lotnisko na Bali, dalej samolotem lecicie na wyspę Flores – lotnisko i port w Labuan Bajo. Po przylocie czekać na lotnisku będzie na Was przewodnik, który zawiezie Was bezpośrednio do portu, w którym rozpoczyna się rejs. Przygotujcie się na spotkanie ze słynnymi smokami Komodo. Popłyniecie na wyspę Rinca, a w drodze na wyspę zatrzymacie się na wyspie Kelor, aby snorkować w krystalicznie czystych wodach morza.
Dalej kontynuujecie podróż na wyspę Rinca, gdzie pójdziecie na pieszą wędrówkę, aby zobaczyć smoki Komodo na wolności. Następnie popłyniecie na wyspę Padar, gdzie po krótkiej wędrówce zobaczycie oszałamiający widok otaczających krajobrazów, a na pewno zrobicie niesamowite zdjęcia. Pod koniec dnia zobaczycie latające nietoperze, przy wyspie Kalong (Fox island). Przed zmrokiem zjesz kolację na pokładzie.  i zatrzymasz się na noc w kabinie łodzi w Phinisi.

 • Pobyt: Łódź w Phinisi (kabina z klimatyzacją)

DZIEŃ 14. Wycieczka do Parku Narodowego Komodo. Trekking na wyspie Komodo, różowa plaża, wyspa Kanawa (B, L)komodosmoki

Obudźcie się wcześnie rano, aby zobaczyć czarujący wschód słońca, jeszcze przed śniadaniem. Dzisiaj popłyniecie na wyspę Komodo, aby zbliżyć się jeszcze bardziej do tych niezwykłych smoków Komodo. Stamtąd popłyniecie do Pink Beach, jednej z siedmiu różowych plaż na świecie. To idealne miejsce na odpoczynek i eksplorację magicznego podwodnego świata.

Dalej popłyniecie na wyspę Kanawa, aby posnorkować przed powrotem do portu w Labuan Bajo, gdzie nasz kierowca odbierze Was i zawiezie do hotelu przy plaży.

 • Pobyt: Puri Sari Beach Hotel 4*, Deluxe Room

DZIEŃ 15. Labuan Bajo – ostatni dzień dzikiej tropikalnej przygody. Lot do następnego miejsca docelowego (B)

Dzisiaj jest ostatni dzień tej niesamowitej podróży. Zjedzcie śniadanie, spędźcie ostatnie godziny relaksu w hotelowym basenie. Transfer na lotnisko i lot do wybranego przez Was miejsca.

Dziękujemy za czas spędzony z naszą ekipą, zapraszamy ponownie!


CENA: 3 650 USD od osoby (min. 2 os.)

Podana cena jest ceną za jedną osobę (min. 2 osoby). Powyżej 4 osób – prosimy o kontakt w sprawie ceny.

CENA ZAWIERA:

Pobyt:

 • 3 noce w na łodzi (Borneo)
 • 1 noc w Grand Kecubung Hotel 3*, Grand Deluxe Pool View Room (Borneo)
 • 2 noce w Sofia Boutique Resort 4* Yogyakarta, Premier Suite (Jawa)
 • 3 noce w Nusa Dua Beach Hotel & Spa 5*, Deluxe Room (Bali)
 • 3 noce w The Udaya Resort Ubud 4*, Suite Room (Bali)
 • 1 noc na łodzi Phinisi (Komodo)
 • 1 noc w Puri Sari Beach Hotel 4*, Deluxe Room (Flores)

Wyjątkowe atrakcje:

 • Czterodniowa prywatna wycieczka na Borneo, wycieczka do Parku Narodowego Tanjung Puting, aby zobaczyć Orangutany (odwiedzicie Kumai, Proboscis Tour, Pondok Tanggui, Camp Leakey, Kudangan i wioski Penyombaan, trekking do Pedukuhan);
 • Dwudniowa prywatna wycieczka z przewodnikiem po Jogyakarcie (zwiedzanie świątyń Prambanan i Borobudur, świątyń Mendut i Pavon, jaskiń Jomblang i Grubug);
 • Trzydniowy, prywatny rejs/wycieczka z przewodnikiem po Narodowym Parku Komodo (odwiedzicię wyspę Kelor, Rinca, wyspę Padar, wyspę Fox, wyspę Komodo, różową plażę, wyspę Kanawa);
 • Całodniowa, indywidualna, wycieczka z przewodnikiem Kintamani (wodospad Tegenungan, Gunung Kawi, tarasy Tegalalang, wulkan Batur);
 • Half-day tour – wycieczka z przewodnikiem na Bali po plaży Melasti, plaży Padang-Padang, świątyni Uluwatu, w tym taniec Kecak;
 • Rafting, w tym wyposażenie, przewodnicy, transfer oraz lunch.

Dlaczego powinniście wybrać nasz pakiet?

 • Osobisty, anglojęzyczny asystent podczas całego pobytu na Bali 24/7;
 • Telefoniczna obecność i obsługa naszego, polskiego biura dostępna przed, po i podczas całego pobytu (WhatsApp, Viber, e-mail, telefon);
 • Powitalny zestaw niespodzianka;
 • Butelka wina balijskiego po przylocie na Bali (lub 2 kokosy z naturalnym sokiem);
 • Przenośny modem WiFi z 4G internetem;
 • Możliwość domówienia innych, dodatkowych aktywności z oferty Indo-Explorer.

Co więcej?

 • Prywatne transfery z i na lotnisko;
 • Transfery pomiędzy hotelami;
 • Przelot Dżakarta (Jawa) – Pangkalan Bun (Borneo);
 • Przelot Pangkalan Bun (Borneo) – Yogyakarta (Jawa);
 • Przelot Yogyakarta (Jawa) – Denpasar (Bali);
 • Przelot Denpasar (Bali) – Labuan Bajo (Flores);
 • Bezpłatny shuttle bus z Udaya Resort w Ubud do centrum;
 • Profesjonalny, anglojęzyczny przewodnik w czasie wycieczek po wyspie (na życzenie, za dodatkową dopłatą możliwa jest obecność polskiego przewodnika, prosimy o taką informację wcześniej);
 • Bilety wstępu do zwiedzanych miejsc;
 • Codziennie śniadanie w hotelach i inne posiłki, wymienione w programie.

CENA NIE ZAWIERA

 • Biletów lotniczych na Bali oraz z Flores;
 • Posiłków nie wymienionych w programie;
 • Wcześniejszego zameldowania i późnego wymeldowania w resortach;
 • Osobistych wydatków;
 • Prywatnego ubezpieczenia w podróży;
 • Wszelkie usługi nie wymienione w programie.

Wysoki sezon:

 • Wysoki sezon obowiązuje od 1 czerwca do 15 września – Dodatkowa dopłata 400 USD / 1 osoba.
 • Peak sezon obowiązuje od 20 grudnia do 10 stycznia – Zapraszamy do kontaktu.

 

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej informacji.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close