Kanioning – mocno aktywnie w 2016 roku

Absolutnym hitem ostatnich sezonów w naszej ofercie jest kanioning w niezwykłych, egzotycznych wąwozach na północno-środkowej części wyspy Bali. Pierwszy i jedyny jak dotąd w Indonezji.

Na kolejny sezon Indo Explorer proponuje nowe aktywności. Zgodnie z duchem naszej firmy idziemy dalej i rozwijamy możliwości aktywnego spędzania czasu w Indonezji.
Absolutnym hitem tego sezonu w naszej ofercie jest kanioning (canyoning). Pierwszy i jedyny jak dotąd w Indonezji. Aktualnie firma nasza bierze udział w testowaniu tras i wyposażenia. Więcej możecie przeczytać w Kanioning na Bali.

Kolejną ciekawostką dla nurków i nie tylko jest możliwość wzięcia udziału w kursie/szkoleniu z zakresu freedivingu. To nowa przygoda nie tylko w głąb oceanu, ale też siebie. Nurkowie wzbogacą swoje doświadczenia, zaś Ci, którzy zawsze pragnęli sięgnąć głębiej bez konieczności zakładania krępującego sprzętu, mogą zrobić to pod okiem fachowca i przy pomocy specjalnych technik oddechowych oraz medytacji. Więcej o freedivingu tutaj.

Jeżeli macie jakies pytania, piszcie.

Zapraszamy!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych tagów and atrybutów HTML:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

English