Przeloty na Bali

Jak dolecieć na Bali? Jak dolecieć wygodnie, najkrócej i najbezpieczniej. To pytanie zadaje sobie każdy z Was, planujący podróż na drugi koniec świata.

Temat lotu na Bali zwykle powoduje gęsią skórkę u każdego wybierającego się w tak daleką podróż, bo związany jest ze spędzeniem sporej ilości czasu przed komputerem. Najprostszym rozwiązaniem dla Polaków wydawałby się lot Warszawa – Bali (Denpasar) – Warszawa. Uruchomienie tego bezpośredniego lotu planowane jest na koniec 2016 roku.

Jak dolecieć na Bali?

O ile nie kupujecie gotowego wyjazdu na Bali wraz z przelotem to po Waszej stronie pozostanie znalezienie i zakup przelotu na Bali. Chcemy polecić Wam kilku sprawdzonych przewoźników obsługujących loty na Bali. Są to głownie KLM, Qatar Airways, Emirates Airlines, Lufthansa czy Finn Air.

Taki lot wiąże się z jedną lub dwoma przesiadkami. Jedna przesiadka czeka nas na dużym lotnisku europejskim (Amsterdam, Frankfurt, Wiedeń, Paryż czy Londyn) a druga na lotnisku już w Azji (Singapur, Kuala Lumpur, Bangkok, czy w stolicy Indonezji – Dżakarcie).

Jednak weźcie pod uwagę również opcję dostępną od niedawna czyli lot Warszawa Bali tylko z jedną przesiadką w Doha lub w Dubaju. Linki do stron tych i innych przewoźników znajdziecie na naszej stronie Bali-Oferta/Bilety lotnicze.

Sprawdzajcie nie tylko ilość przesiadek ale i ich długość. Dla lecących przez Bangkok, Kuala Lumpur czy Singapur polecamy rozważenie opcji zatrzymania się na 1-2 dni i zwiedzenie miasta.

Możemy też pomóc w wyszukaniu najlepszego pod względem przesiadek i najatrakcyjniejszego cenowo lotu. Piszcie!

Czekamy tutaj na Was! 😉

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych tagów and atrybutów HTML:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

English