Kuta

Kuta na Bali to bardzo specyficzne miasteczko. Bardzo zatłoczone, pełne hoteli, hotelików, hosteli, ale również sklepów, straganów i centrów handlowych.

Najtłoczniej jest przy ulicy wzdłuż linii brzegowej, ale jest też mnóstwo mniejszych uliczek, odchodzących od tej głównej, które również pękają w szwach od różnego rodzaju asortymentu, od otwieraczy do piwa po koszulki, klapki, sarongi i kapelusze.

Bali Kuta to miejscowość dla poszukiwaczy nocnych przygód w dyskotekach, barach czy kawiarniach. Tutaj życie tętni do późnych godzin nocnych.

Kuta Bali znana jest też z obecności sporej ilości turystów, głównie z Australii. Przybywają tutaj tłumnie początkujący surferzy, gdyż plaże w Kucie należą do najbezpieczniejszych do nauki tej dyscypliny sportu. Piaskowe dno, sprawia że początkujący surferzy nie obawiają się skaleczeń o podwodne czy przybrzeżne skały przy upadkach. Ale  bywają też spore fale, na których doświadczeni surferzy pokazują swoje umiejętności, aby wieczorem przy zachodzie słońca usiąść na plaży posłuchać i przyłączyć się do grających na gitarze lokalnych surferów.

Kuta Indoenzja – ma wiele twarzy. Bo czasami można pójść tam na spacer i czuć się w miejscu, gdzie słowo multikulti funkcjonuje bez zarzutu. Wszyscy uśmiechają się do siebie, wakacyjna aura otacza nas i w tym miejscu.

Macie pytania? Piszcie, zapraszamy do kontaktu!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych tagów and atrybutów HTML:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

English