VIP Diving - to wyjątkowa możliwość spotkania z podwodnym światem Indonezji, w trakcie czarterowych rejsów safari. To co możecie Państwo zobaczyć pod wodą na terenie Indonezji, na zawsze pozostanie w Waszej pamięci. Niesamowita ilość przeróżnych podwodnych stworzeń, ryb, korali, przepiękne kolory i ta szczególna cisza pod wodą...

 

              
 
Dla tych z Państwa, którzy są zainteresowani kursami nurkowania lub doskonaleniem umiejętności nurkowych w trakcie rejsów, przygotowaliśmy specjalną ofertę. Nurkowania „jeden na jeden” z polskim instruktorem, pozwolą każdemu w wyjątkowy sposób odprężyć się i delektować tym ciekawym podwodnym światem.
A jeżeli chcecie Państwo oglądać to co pod wodą, ale również miło spędzać czas na wodzie i również tam, cieszyć się luksusem i niezależnością, przedstawiamy dostępne w naszej ofercie jachty i katamarany.
 
Zapraszamy do zapoznania się również z ofertą Yachts & Catamarans, gdzie znajdziecie Państwo szczegółowy opis każdej łodzi oraz jej zdjęcia. Zaznaczamy, że cały pas od Bali po Komodo to prawdziwa nurkowa „uczta”.  
 
Zapraszamy do kontaktu.
English