Proponujemy zostawić stres i wiek w jednym z salonów SPA podczas wakacji na Bali. Połączenie „zdrowie i wakacje" wydaje się najciekawszym i najlepszym rozwiązaniem podczas wypoczynku, jest to niebywała możliwość zrelaksowania się i uwolnienia od zabieganej codzienności, zostawionej daleko za sobą.

SPA na Bali to nie tylko miejsce gdzie upiększa się ciało, ale również idealne miejsce, gdzie można wyciszyć umysł i zredukować skutki codziennych aktywności. Korzystając z holistycznych pojęć, które zmniejszają efekty stresu, starzenia się i zanieczyszczenia środowiska, salony SPA polecają wyroby naturalne i wykorzystują je jak setki lat temu.
Korzyści czerpane z terapii termicznej i morskiej, aromatoterapii czy terapii ziołowej są ogromne, przede wszystkim redukują stres, co przynosi ulgę napiętym mięśniom.
Co istotne, na Bali wiele ekstraktów roślinnych używanych w terapiach jest zrobionych z kwiatów czy korzeni dostępnych na wyspie, jest to m.in. Jepun (plumeria), Jahe (imbir), Cendana (sandałowiec), Kelapa (kokos) czy Bali Kopi (balijska kawa).
Renomowane salony SPA przygotowują własne olejki eteryczne, korzystając ze starych jak świat przepisów, przekazanych przez generacje terapeutów kosmetycznych.
 
              
  • Grand Avenue Boutique Villas & Spa (www.grandavenuebali.com) / Jl. Sunset Road I Bangoo 5 (codziennie, 9:00 – 24:00) Seminyak
  • Prana Spa at The Villas (www.thevillas.net) / Jl. Kunti 118X, Seminyak (codziennie 9:00 – 22:00)
  • The Private SPA & Wellness Centre (www.privatespawellnesscenter.com) / Jl. Dhyana Pura (Camplung Tanduk) No. 4, Seminyak (Pon – Pt 9:00 – 21:00, Sob – Niedz. 9:00 – 23:00)
  • The Amala (www.theamala.com) / Jl. Kunti 108, Seminyak (codziennie 9:00 – 22:00) Jimbaran
  • Jamahal Private Resort & Spa (www.jamahal.net) / Jl. Uluwatu 1, Jimbaran (codziennie, 10:00 – 21:00).

Zapraszamy!


A jeżeli już poznacie już „smak” balijskiego SPA, zapraszamy na wyprawy w głąb wyspy, zwiedzanie Bali to nie lada przyjemność dla umysłu.

Albo wyprawa na inną wysepkę, może być również bardzo ciekawym doświadczeniem.

English