Bali to wyspa niezwykła, niewielka, ale pełna niespodzianek. Tutaj możesz wyjątkowo wypocząć, cały czas ciesząc się słońcem, kąpiąc w ciepłym oceanie, odpoczywając w otoczeniu niezwykle soczystej zieleni. Ale jeżeli chcesz spędzić aktywnie kilka dni na Bali, mamy dla Ciebie wiele propozycji, z których możesz wybrać najlepszą dla siebie.

Aby ułatwić wybór atrakcji, które mogą sprawić że wyprawa na tę rajską wyspę pozostanie jeszcze bardziej ekscytującym wspomnieniem, podzieliliśmy aktywności, z których możesz skorzystać na Bali, na grupy – podobnie jak CZTERY ŻYWIOŁY

Zatem:

WODA – Bali z wody,

gdzie zapraszamy na: nurkowanie, kanioning, rafting, surfing, rejsy, safari łodzią podwodną, spacery po dnie oceanu i wiele innych.

ZIEMIA – Bali z ziemi,

zapraszamy na: trekkingi, wycieczki rowerowe, na słoniach, VW safari, zwiedzanie wyspy na motorze, konno i wiele innych.

POWIETRZE – Bali z powietrza,

zapraszamy na paragliding, kitesurfing czy propozycja luxury – loty helikopterem.

OGIEŃ,

czyli wyprawy na wulkan Batur lub wulkan Aguung albo na przestawienia balijskie – pełne ognistej magii.

Do serca Bali

zapoznajcie się z najciekawszymi wydarzeniami, dzięki którym poznacie wyspę od środka.

Lekcje na Bali

Zapraszamy do Ogrodów i Parków na Bali.

Muzea i Galerie,

które możecie odwiedzić wypoczywając na wyspie.

 Bali Strefa dzieci

Powyższa oferta prezentuje najczęściej pożądane przez Was aktywności, niemniej i ta oferta ciągle żyje, zatem jeśli marzysz o czymś czego w niej nie ma, chciałbyś zobaczyć coś o czym tutaj nie wspomnieliśmy – napisz, a my sprawdzimy jak i kiedy moglibyśmy spełnić Twoje marzenie.

Zapraszamy do zapoznania i skorzystania z oferty.

English