Oferta Indo-Explorer przeznaczona jest dla każdego. Jesteśmy wierni dewizie, że najlepsze wakacje to te "szyte na miarę", stąd też bazujemy na przygotowywaniu ofert z uwzględnieniem Waszych indywidualnych preferencji.

Cokolwiek wybierzecie, my zajmiemy się dopasowaniem oferty do Waszych możliwości, chęci i ilości wolnego czasu. Podpowiemy, kiedy i gdzie możecie mieć największą satysfakcję z poszczególnych aktywności. Pomożemy skoordynować lot, zadbamy o zakwaterowanie i zapewnimy doświadczonych przewodników oraz instruktorów. Proponujemy zacząć wakacje w Indonezji od wizyty na magicznej wyspie Bali.

Nasze propozycje w Bali-Atrakcje to oferta:

 • Przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe propozycje wyjazdów urlopowych, ubranych w pakiety o różnej długości pobytu, podzieliliśmy je na:
 • Zwiedzanie Bali – dla tych którzy chcą poznać kulturę, przyrodę i klimat tej niezwykłej wyspy, czyli dla każdego. Polecamy koniecznie co najmniej 1 lub 2 dni zwiedzania z balijskim przewodnikiem;
 • Atrakcje na Bali – to przykłady jak możemy aktywnie spędzić wybrane dni na Bali, poczynając od:
  • atrakcji wodnych – Bali z wody, tutaj mamy do dyspozycji: nurkowanie, kanioning, rafting, surfing, spacer pod wodą, safari łodzią podwodną, snorkeling i wiele innych;
  • atrakcji na ziemi – Bali z ziemi: rowerem, na słoniach, trekkingi na wulkan Batur lub hiking na Agung, motorem i inne;
  • oraz w powietrzu – Bali z powietrza (paragliding, loty helikopterem, kitesurfing).
 • Ponadto, możecie więcej dowiedzieć się o atrakcjach, które polecamy i które cieszą się największą popularnością, bo pozwalają poznać Bali od tej innej, równie niezwykłej strony.
  Należą do nich:

 • Zapoznajcie się z najciekawszymi wydarzeniami, dzięki którym poznacie wyspę od środka – Do serca Bali. Zapraszamy do Ogrodów i Parków na Bali. Zapoznajcie się też z dostępnymi na Bali Muzeami i Galeriami, które możecie odwiedzić wypoczywając na wyspie.
 • Dla najmłodszych też przygotowaliśmy kilka propozycji – Bali dla dzieci.
 • Wyprawy na inne wyspy, to nasze propozycje krótkich wypadów z wyspy Bali na inne pobliskie, równie ciekawe wyspy i wysepki.

Co ponadto?

W kolejnej zakładce Wyspy Indonezji, oprócz kilku krótkich informacji o każdej wyspie, możecie powiedzieć się co warto zrobić, co zobaczyć, czego doświadczyć na innych wyspach Indonezji! Czyli polecane aktywności na pozostałych wyspach.


Zatem, jesteśmy do dyspozycji, piszcie, pytajcie.

ZAPRASZAMY!

A teraz zobaczcie jak pięknie może być na Bali!

English