Oferta Indo-Explorer przeznaczona jest dla każdego. Jesteśmy wierni dewizie, że najlepsze wakacje to te "szyte na miarę", stąd też bazujemy na przygotowywaniu ofert z uwzględnieniem Waszych indywidualnych preferencji.

Cokolwiek wybierzecie, my zajmiemy się dopasowaniem oferty do Waszych możliwości, chęci i ilości wolnego czasu. Podpowiemy, kiedy i gdzie możecie mieć największą satysfakcję z poszczególnych aktywności. Pomożemy skoordynować lot, zadbamy o zakwaterowanie i zapewnimy doświadczonych przewodników oraz instruktorów. Proponujemy zacząć wakacje w Indonezji od wizyty na magicznej wyspie Bali.

Nasze propozycje w Bali-Atrakcje to oferta:

  • Zapoznajcie się z najciekawszymi wydarzeniami, dzięki którym poznacie wyspę od środka – Do serca Bali. Zapraszamy do Ogrodów i Parków na Bali. Zapoznajcie się też z dostępnymi na Bali Muzeami i Galeriami, które możecie odwiedzić wypoczywając na wyspie.
  • Dla najmłodszych też przygotowaliśmy kilka propozycji – Bali dla dzieci.
  • Wyprawy na inne wyspy, to nasze propozycje krótkich wypadów z wyspy Bali na inne pobliskie, równie ciekawe wyspy i wysepki.

Ponadto:

W kolejnej zakładce Wyspy Indonezji, oprócz kilku krótkich informacji o każdej wyspie, możecie powiedzieć się co warto zrobić, co zobaczyć, czego doświadczyć na innych wyspach Indonezji! Czyli polecane aktywności na pozostałych wyspach.

Zatem, jesteśmy do dyspozycji, piszcie, pytajcie.

ZAPRASZAMY!

A teraz zobaczcie jak pięknie jest na Bali!

English