KERTA (pak Kerta, mr Kerta)
Tym, którzy nie mieli okazji Go poznać, chcemy powiedzieć, że to nasz przyjaciel
, nasze wsparcie, nasza „wtyczka” do prawdy o Bali i Indonezji – od początku funkcjonowania IndoExplorer.


Byliśmy, jesteśmy i zawsze będziemy Mu wdzięczni za jego sercei wkład, bo to co zrobił to nie tylko wyjątkowa jakość w naszej firmie, ale również ogromny wkład w nasze prywatne życie i to kim dzięki tej przygodzie się staliśmy.
Od marca zeszłego roku, kiedy wyspa
została niemal całkowicie odcięta od świata, a my uwiezieni w domach, staramy się wspierać Kertę i jego rodzinę, dla której Jego praca jest jedynym źródłem utrzymania. Nie ma co ukrywać, że sytuacja Balijczyków – żyjących głównie z turystyki – jest wyjątkowo trudna.

Jeśli ktoś z Was, w odruchu serca
, zechciałby w jakikolwiek sposób, wesprzeć i pomoc im, prosimy o kontakt (podamy bezpośredni numer konta bankowego Kerty)