Zwiedzanie Bali z polskim przewodnikiem

Wycieczki po Bali - po polsku dla Polaków.

Opowieści o Bali po polsku

Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że język podczas zwiedzania wyspy nie będzie, aż tak ważny. Tymczasem nie do końca tak jest. Lokalni przewodnicy pokazują to co ich zdaniem jest ciekawe, opowiadają te same historie od lat i nie zawsze przykładają się do tego z serca.
Poza tym wycieczka po wyspie to nie tylko zdjęcia, miejsca i kilka słów o każdym z nich. To zdecydowanie więcej.

Wycieczka po Bali to podróż

To prawdziwa podróż i od tego jak Wam ta wyspa zostanie pokazana i opowiedziana, zależy to ile z tego tak naprawdę zatrzymacie dla siebie i jaki obraz tego miejsca zatrzymacie w sobie.
Jeśli macie ochotę poczuć smak tej wyspy, poczuć jej magię, usłyszeć prawdę o plusach i minusach życia tu w tej tak odmiennej kulturze, to zapraszamy i myślimy, że nie będziecie zawiedzeni.

Jak nas oceniają

Może będziecie uważać, że się chwalimy, ale chcielibyśmy Wam tylko pokazać, że z nami naprawdę fajnie wyruszyć na wycieczkę po Bali :) Zawsze możecie zerknąć na to jak ocenili nas Wasi poprzednicy. Opinie znajdziecie na Trip Advisor.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych tagów and atrybutów HTML:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

English