Wyspa Bali

Indonezyjska wyspa Bali - od stuleci urzeka i przyciąga podróżników.

5_391980_2401968059994_1574867645_2262401_991706282_nWspaniała kultura i sztuka, tysiące świątyń, bajkowe krajobrazy i plaże sprawiają, że wyspa Bali jest wymarzonym miejscem na wakacyjny odpoczynek.

Niezmiernie sympatyczni i uśmiechnięci Balijczycy sprawiają, że przebywanie na Bali należy do przyjemności. Na każdym kroku można tutaj spotkać uśmiech, radość, szczęście.
Mieszkając na Bali, często zastanawialiśmy się skąd ten optymizm na twarzach, przecież Indonezja nie należy do krajów wysoko rozwiniętych.
Odpowiedź jest jedna i bardzo prosta – codziennie świecące słońce, prostota życia, brak pogoni za pieniądzem, wzmaga w mieszkańcach Bali wyspa tę niecodzienną radość życia.1girimountain-resot-tent1

Ta niewielka obszarowo wyspa w Indonezji (wyspa Bali to po linii prostej zaledwie 120 km na 80 km) to główna turystyczna wyspa Indonezji. To tutaj często zaczynają się, bądź kończą podróże po Indonezji.
Bądźcie pewni że słowa – wyspa bali wakacje – to idealne połączenie 😉

Zapraszamy!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych tagów and atrybutów HTML:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

English