Wycieczka dla fotografa

Jeśli jesteś zapalonym fotografem i chcesz „wydobyć” jeszcze więcej ze swojego aparatu, to jest wycieczka dla Ciebie! Niezależnie od tego, czy fotografia to Twoja praca czy hobby, czy po prostu kochasz piękne zdjęcia, ta wycieczka spełni Twoje wymagania.

Profesjonalny fotograf, balijski ekspert, pojedzie z Tobą do czterech różnych lokalizacji. Przed wycieczką przedyskutujecie miejsca w które pojedziecie. Trasa wycieczki będzie elastyczna i całkowicie oparta na konkretnym obszarze Waszych zainteresowań, może to być: makrofotografia, przyroda, krajobrazy, fotografia uliczna, kultura, lokalni ludzie lub cokolwiek innego.

Bali oferuje nam wiele niezwykłych miejsc do robienia pięknych zdjęć, zatem wybrane lokalizacje będą zależeć od Waszych zainteresowań. Możecie wybierać miedzy czarno-białymi, piaszczystymi plażami po wybrzeża ze świątyniami i wysokimi szczytami klifów, od śródlądowych wulkanów, jezior i świątyń po ukryte wodospady i zapierające dech w piersiach plantacje ryżu.
Podczas całej trasy możecie omawiać pomysły dotyczące kompozycji i kątów, sprzętu, tematu, oświetlenia itp.

Więcej szczegółów tutaj.

A poniżej kilka przykładów:

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych tagów and atrybutów HTML:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

English