Nurkowanie na Bali i adrenalina podczas kanionigu

Na Bali mamy do wyboru ogromnie dużo atrakcji. To wyspa turystyczna, zatem aby przyciągnąć turystów nie tylko pięknymi widokami, zachęcani jesteśmy też do aktywnego spędzania wolnego czasu, zatem mamy z czego wybierać. Mieszkańcy bądź mieszkający na Bali cudzoziemcy, dość mocno spenetrowali już wyspę, stąd mamy dość spory wachlarz aktywnego spędzania wolnego czasu na Bali.

No to wszystko rozkręcone jest już na całego. Woda w oceanie ma 26-28 stopni! Ryb i korali nie brakuje, słońce osiągnęło pełnię mocy wiec dzieje się sporo.

Najciekawsze atrakcje na Bali

Każdy dzień to kilka aktywności w tym samym czasie aż miło patrzeć na schedule. Polacy są z każdym rokiem coraz bardziej usportowieni.

Podczas gdy miłośnicy nurkowania fotografują podejrzanie nieznany gatunek ślimaka, inna rodzina integruje się bawiąc się wyśmienicie w czasie spływu rzeką Ayung, który to spływ dorobił się nazwy White Water Rafting i szczerze – tak bywa, ale w porze deszczowej.

Wisienka na torcie na Bali czyli kanioning

Wisienką na torcie jest coraz częściej kanioning i coraz więcej z Was decyduje się sięgnąć tej atrakcji. Tu kusi dziki teren, ciepła woda górskich potoków, wspaniała egzotyczna przyroda, której dotknąć można samemu, niemal w ciszy, w trakcie trwającej 3-4 godziny przygody.

Plaże plaże plaże – tak, są fajne i super jest na nich odpoczywać. Plaże jednak nie dadzą Wam takich emocji jak to, co możecie w tym czasie zrobić w terenie więc nie zastanawiajcie się długo i przeznaczcie choćby 2-3 dni na dotyk prawdziwej egzotyki.

Zapraszamy, sprawdźcie szczegóły i trasy kanioningu na Bali, tutaj: http://www.indo-explorer.pl/bali-oferta/kanioning-na-bali/

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych tagów and atrybutów HTML:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

English