Interesujące loty na Bali

Jak najlepiej dotrzeć na Bali? Jak najtaniej dolecieć na Bali? Najkrótsze połączenia na Bali. Jak dolecieć na drugi koniec świata i "przeżyć" tak długi lot? Bilety lotnicze na Bali - propozycje.

bali z lotu ptaka800x533Na Bali zwykle polecamy i latamy sprawdzonymi liniami lotniczymi z jedną przesiadką w Dubaju – w przypadku linii lotniczych Emirates, albo z przesiadką w Doha – lecąc Qatar Airlines. Wylot jest z Warszawy.

Ciekawa opcja pojawia się od maja 2018 roku, otóż Polskie Linie Lotnicze LOT, otwierają regularny bezpośredni lot z Warszawy do Singapuru! A stamtąd już tylko 2,5 godziny lotu na Bali lokalnymi liniami lotniczymi. Singapore800x533Zdecydowanie polecamy takie połączenie wraz z 2-3 dniami zwiedzania Singapuru. To miasto-państwo wyjątkowe, niezwykłe, bardzo poukładane, z mnóstwem ciekawych miejsc do zobaczenia, bussinesowe centrum Azji w ich stylu. Dla nas to taka azjatycka perełka, ogromna metropolia, zadbana i czysta, co bardzo istotne na tym kontynencie.

Kolejną ciekawą opcją, są czarterowe, bezpośrednie loty z Warszawy do Denpasar/Bali! Uruchamiane przez spore polskie biuro podróży w okresie od czerwca do października. Przeloty odbywają się co dwa tygodnie.

Zatem, kupujcie bilety lotnicze, a my zorganizujemy Wam interesujący, pobyt na miejscu, na Bali i na innych wyspach! Albo wybierajcie spośród naszych mega ciekawych pakietów wakacyjnych! Wkrótce nowe pakiety, szczegóły TUTAJ.

Zapraszamy!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych tagów and atrybutów HTML:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

English