Oferta naszych wyjazdów jest dynamiczna i niektóre z programów powstają spontanicznie inspirowane sugestiami naszych klientów. Nie są to zwykłe komercyjne wyjazdy turystyczne. Każdy z programów budowany jest na kanwie poszukiwania i rozwoju dla każdego, kto weźmie w nim udział. Są to programy dla otwartych i szukających, dla tych, którzy nie wstydzą się swojego wnętrza i nie będą ukrywać swoich odczuć, ani spontanicznych reakcji, natomiast chcą i będą integrować się ze swoim otoczeniem.

Wyjazdy rozwojowe na Bali czyli zmień siebie, zmień swój świat

Różnorodność oferty pozwoli każdemu znaleźć coś dla siebie. Dla każdego z Was możemy też stworzyć indywidualny program. Cokolwiek jednak wybierzecie, to o jedno jesteśmy szczerze spokojni – Bali ma swoją magię, która udziela się każdemu, ta wyspa jest jak żywa… mówi do nas, oddziałuje na nas i zmienia nas. Jest tylko jeden sposób by się przekonać jakie to zmiany – rzucić się w ramiona Bali.

Kilka razy w roku organizujemy grupy z Polski dla osób szukających takiego właśnie pomysłu na wypoczynek+. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjazdów dla grup oraz wyjazdów indywidualnych:

  • Wyjazdy grupowe –  najczęściej te wyjazdy odbywają się pod konkretnym tytułem jak np. „Bali i góra przeznaczenia„, „Warsztaty Vedic Art” czy „Egzotyczna Bali – wyspa 4 żywiołów”  – zapraszamy!
  • Wyjazdy indywidualne – zapraszamy do kontaktu;
  • Wyjazdy z rozwojem skierowane są do osób poszukujących możliwości wyciszenia, medytacji, warsztatów rozwojowych, oczyszczenia organizmu, uprawiania / nauki jogi, zabiegów ajurwedy.

Przyjedźcie, poczujcie i poznajcie kolejny kawałek siebie. Wasze odkrycia będą Was zaskakiwać… Magia Bali przemówi do każdego, kto choć trochę się na nią otworzy.

Szczególnie zapraszamy na wyjazd, który odbędzie się w kwietniu 2018 – SMOCZE JAJO – WYPRAWA NA BALI I GILI

Aby uzyskać szczegółowe informacje, zapraszamy do kontaktu.

English