Indo-Incentive to propozycja skierowana do firm gotowych szkolić, integrować, nagradzać swoich najlepszych pracowników w specjalny, wyjątkowy - egzotyczny sposób.

Wyjazdy dla firm – z pomysłem

Nasza propozycja również i w tej kwestii nie jest sztampowa. Jesteśmy wierni naszej idei imprez „szytych na miarę”, zatem możemy wspólnie zbudować program dla Was, w oparciu o zawarte w naszej ofercie aktywności. Ale również, jeśli szukacie jeszcze czegoś innego, nie wahajcie się nas o to zapytać. Najprawdopodobniej będziemy mogli wzbogacić Wasz program o coś extra, coś nowego.

599.jpeg 600.jpeg 601.jpeg 602.jpeg

W zależności od tego czy planujecie imprezę dla 10-15 osób, czy też większej liczby uczestników my będziemy budować program w oparciu o Wasze sugestie, wymagania i zapotrzebowania. Uwzględniając Wasze potrzeby, wyjazd przygotujemy tak, by ukierunkować go na rekreację lub rekreację z integracją. Nie zapominajcie, że tak naprawdę to Wy tworzycie program, wyłącznie na swoje potrzeby. My go dopracujemy i zorganizujemy tak, by przyniósł zamierzony efekt.

Ceny: wszystkie ceny imprez firmowych kalkulowane są indywidualnie w zależności od oczekiwań, co do zawartości programu oraz ich standardu.

Więcej informacji znajdziecie na www.incentive-indonezja.pl

English