1 095 USD od osoby (min. 2 osoby)

Przygotujcie się na podróż, która na zawsze pozostanie w Waszej pamięci!

Podróżowanie po wyspie Bali przez 11 dni, odwiedzenie czterech różnych części wyspy, pobyt w prywatnej willi z widokiem na morze, spędzanie czasu w otoczeniu dżungli, kąpiel w wodospadach, wizyty na dzikich plażach, jazda na rowerze pośród tarasów ryżowych, rafting na górskiej rzece, zwiedzanie pałaców balijskich królów i wreszcie zakupy w atrakcyjnych miejscowościach Seminyak i Ubud.

Ten pakiet to doskonały sposób, aby dowiedzieć się jak jest na Bali naprawdę, program jest nawet dla tych, którzy już byli na Bali, ale szukają nowych doznań i doświadczeń.

Program:

              

Dzień 1: Airport – Seminyak

Po przylocie spotkacie się z naszym kierowcą na lotnisku, który zawiezie Was do prywatnej willi z basenem, gdzie w wyjątkowych warunkach odpoczniecie po podróży.

Zakwaterowanie: Tonys Villa Bali Seminyak, One-bedroom villa with private pool, śniadanie

Dzień 2: Seminyak

Po śniadaniu macie dwie opcje: albo relaksujecie się w swojej willi albo wyruszacie na pierwszą eksplorację – zwiedzanie okolicy Seminyak, która jest pełna sklepów i nocnych klubów. Znajdziecie tam też dużą ilość restauracji, klubów i barów.

Zakwaterowanie: Tonys Villa Bali Seminyak, One-bedroom villa with private pool, śniadanie

              

Dzień 3: Seminyak – Ubud

Tego dnia po śniadaniu będziecie odebrani z Waszej willi przez doświadczonego przewodnika i kierowcę. Wyruszacie w podróż do następnego hotelu położonego w okolicy Ubud. Zanim tam dotrzecie czeka Was pół-dniowa wycieczka do wiosek Celuk, Mas i Topati. Są to miejsca pełne galerii sztuki, muzeów i warsztatów, gdzie miejscowi wytwórcy od wielu pokoleń oferują ręcznie wykonane przedmioty. Będzie tam można przyjrzeć się procesowi produkcji mebli, batiku, srebra, złota i innych wyrobów z drewna i kamienia.

Od naszego kierowcy otrzymacie voucher o wartości 50 USD do wykorzystania na zakup pamiątek, zatem zróbcie sobie frajdę i od razu kupcie coś fajnego.

Zakwaterowanie: Bambu Indah Ubud, Manis House, śniadanie

Dzień 4: Ubud

Po śniadaniu macie do dyspozycji trochę wolnego czasu, by odpocząć i pocieszyć się szczególnym klimatem miejsca i całej okolicy Ubud.

Zakwaterowanie: Bambu Indah Ubud, Manis House, śniadanie

Dzień 5: Ubud

Dzisiaj wczesna pobudka i śniadanie w hotelu. Zaraz potem nasz kierowca odbierze Was i pojedziecie naprzeciw przygodzie! W programie macie ponad dwie godziny przygody z wiosłem w ręce – white water rafting na pięknej rzece Ayung. Po raftingu weźmiecie prysznic i zjecie lunch w lokalnej restauracji, która oferuje wybór lokalnych dań w formie bufetu. Posileni i pełni wrażeń ruszycie z powrotem do hotelu.

Zakwaterowanie: Bambu Indah Ubud, Manis House, śniadanie

              

Dzień 6: Ubud – Jatiluwih

Po śniadaniu wymeldujecie się z hotelu i pojedziecie do następnego miejsca waszego pobytu. Kolejny na liście jest rejon Jatiluwih. W drodze do Jatiluwih zatrzymacie się w Bedugul, by zwiedzić znaną balijską świątynię hindu położoną na jeziorze – Ulun Danu Beratan. Z samego terenu świątynnego, otoczonego bardzo ładnym kameralnym parkiem, roztacza się piękny widok na jezioro i okalające je wzgórza. To górska okolica więc jak na tropiki panuje tam dość rześki klimat.

Zakwaterowanie: Sang Giri Mountain Tent Resort, Deluxe tent, śniadanie

Dzień 7: Jatiluwih

Przygoda goni przygodę! Tego dnia kolejna… Po śniadaniu rozpoczniecie wycieczkę rowerową pośród pól ryżowych Jatiluwih. Będziecie napawać serca i cieszyć się spektakularnymi widokami i świeżym powietrzem. Po dwóch godzinach jazdy dotrzecie do miejsca gdzie czeka na Was smaczny lunch w lokalnej restauracji, a następnie wyruszycie w drogę powrotną do hotelu. Po tej wycieczce sami zobaczycie jak niewiarygodnie piękną okolicę mieliście okazję odkryć.

Zakwaterowanie: Sang Giri Mountain Tent Resort, Deluxe tent, śniadanie

              

Dzień 8: Jatiluwih – Manggis

Rano po śniadaniu nasz kierowca zabierze Was w drogę do następnego hotelu. Jest to nadmorski hotel położony w okolicy Manggis. W drodze do niego zatrzymacie się przy wodospadzie Tegunungan. Jest to idealne miejsce aby poczuć prawdziwą niepowtarzalność Bali, popływać w jeziorze, a nawet skakać do wody z klifu otoczonego gęstą dżunglą.

Zakwaterowanie: Bloo Lagoon Village, One-bedroom villa, śniadanie

Dzień 9: Manggis

Po śniadaniu ruszacie na wycieczkę prywatną łódką, by odkrywać podwodny świat okolicznych wód oceanicznych. Miejsce to znane jest jako jedno z najlepszych miejsc do nurkowania na Bali. Resztę dnia możecie przeznaczyć na relaks w swojej willi i na plaży.

Zakwaterowanie: Bloo Lagoon Village, One-bedroom villa, śniadanie

              

Dzień 10: Manggis

Dzisiaj po śniadaniu pojedziecie na trwającą pół dania wycieczkę, by poznać dziedzictwo historyczne, kulturowe i architektoniczne rejonu Karangasem. Zobaczycie słynny królewski pałac wodny Taman Ujung oraz baseny królewskie Tirta Gangga. Przed powrotem do hotelu będziecie mieli kilka godzin na odpoczynek, kąpiel słoneczną oraz wodną na ukrytej plaży o białym piasku – Virgin beach.

Zakwaterowanie: Bloo Lagoon Village, One-bedroom villa, śniadanie

Dzień 11: Manggis – Lotnisko

Po śniadaniu i wymeldowaniu się z hotelu wyruszycie w drogę powrotną, jedziemy na lotnisko. Jeśli jednak planujecie kontynuować swoją podróż na własną rękę, nasz kierowca odwiezie Was w dowolne miejsce na południu Bali.


Program zawiera:

 • 2 noclegi w Tonys Villa Bali Seminyak, in one bedroom villa with private pool, ze śniadaniem
 • 3 noclegi w  Bambu Indah Ubud, Manis House, ze śniadaniem
 • 2 noclegi w Sang Giri Jatiluwih, deluxe tent, ze śniadaniem
 • 3 noclegi w  Bloo Lagoon Village Padang Bay, one bedroom villa, ze śniadaniem
 • Transfery lotniskowe
 • Transfery pomiędzy hotelami
 • Opiekuna w trakcie pobytu
 • Przewodnika po barach i restauracjach
 • Rafting z lunchem
 • Wycieczkę rowerową w Jatiluwih z lunchem
 • Snorkeling w Padang Bay
 • Wycieczkę pół dnia w rejonie Ubud (Celuk, Mas, Topati)
 • Wizytę na plantacji kawy i tarasach ryżowych Tegalalang
 • Voucher na zakupy pamiątek o wartości 50 USD
 • Zestaw powitany (balsam po opalaniu z aloesem, środek odstraszający owady, środki na chorobę lokomocyjną, torba plażowa)
 • Lokalny Tax 11% i service 10%

Pakiet nie zawiera:

 • Biletów lotniczych
 • Posiłków nie wymienionych w programie
 • Wcześniejsze zameldowanie w hotelu oraz późniejsze wymeldowanie
 • Kosztu osobistych wydatków
 • Osobistego ubezpieczenia podróżnego
 • Innych aktywności nie wymienionych w programie
 • Dopłaty do noclegów z tytułu wysokiego sezonu
English