Nasza ekipa? Każdy z nas jest kimś innym, każdy ma inne doświadczenie, ale łączy nas wspólna pasja - PODRÓŻE i miłość do Azji. Jesteśmy ludźmi którzy pozostawili spokojne, wygodne życie w Polsce i wyruszyli na poszukiwania przygód do pięknej Indonezji. Dzisiaj pomagamy, organizujemy, planujemy przygody dla Was. Na Bali prowadzimy biuro podróży - serce naszej firmy.

Działamy na terenie całej Indonezji, choć niektóre z naszych wypraw sięgają dalej. Dobrze znamy lokalny rynek. Nasze domeny to doświadczenie, 24 godzinny serwis, indywidualne programy, obsługa w języku polskim.

Od 2017 roku zajmujemy się również organizacją „podróży z rozwojem”, wyjazdy te realizowane są w specjalne miejsca na świecie związane ze starożytnymi kulturami. Jeżeli jesteście zainteresowani, prosimy o kontakt.


Paweł Bartnik, absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Z zamiłowania podróżnik, nurek (instruktor nurkowania) oraz fascynat sportów  „z adrenaliną” – canyoning, rafting, kitesurfing, surfing. Od lat zajmuje się organizacją wypraw i wypoczynku połączonego z dużą ilością aktywności.
Pasjonat fotografii podróżniczej i reporterskiej. Od lat także zgłębia zagadnienia mistyczne związane z historią Indonezji i Bali w kontekście innych starożytnych kultur.

.

12177173_10206544132180268_245438579_o Jola Prusak, absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, z dziesięcioletnim doświadczeniem marketingowym, zdobytym w jednym z wiodących w Polsce portali internetowych oraz w amerykańskiej agencji reklamowej.
Pasjonatka podróży i wypraw, w każdej postaci; lądowej – rowery, wędrówki górskie, powietrznej – to jeszcze marzenie: skok ze spadochronem i szybowanie oraz wodnej – pływanie, żeglowanie, nurkowanie, kanioning.

Jaka jest nasza historia? – Przeczytaj na blogu „Zgub się tam” albo na Turystyka WP

Kerta, nieprzeciętny Balijczyk o wyjątkowo ciepłej osobowości. Od wielu lat zajmuje się pokazywaniem Bali turystom. Jest licencjonowanym przewodnikiem. Jego wiedza o wyspie jest wieloaspektowa, posiada również spore doświadczenie wynikające z jego własnej historii. W różnych okresach swojego życia wychowywał się lub kształcił w innym kręgu religijnym. Znane mu są Hinduizm, Islam, Chrześcijaństwo. Nie będziecie się nudzić w czasie wspólnych wycieczek po wyspie. Kerta jest jednym z trzech przewodników na Bali z którego wiedzy i opinii korzystało UNESCO.

English