Dla kogo All Inclusive na Bali, a dla kogo nie

Opcja All inclusive na Bali to dość sporna kwestia, w niektórych przypadkach warta jednak rozważenia.

Bali All Inclusive to nie ta sama opcja jaką macie dostępną na innych destynacjach, takich jak: Turcja, Egipt, Tunezja etc.

Na Bali zaledwie kilka hoteli serwuje taką usługę i ma to swoje uzasadnienie. Zaczynając od początku jednak…

Kto korzysta z AI na Bali?

Są 2 główne grupy amatorów takiego stołowania się w hotelu.

Pierwsza z nich to rodziny z dziećmi które nie chcą kilka razy dziennie zrywać się i wychodzić/wyjeżdżać poza hotel na posiłek, gdyż strata czasu jaka za tym idzie oraz wysiłek w takich temperaturach jaki muszą znieść – jest dla nich zbyt duży. Postanawiają zatem dopłacić dość jednak spore – porównując z innymi częściami świata – pieniądze, aby mieć święty spokój i nie kłopotać się co chwile, gdy dzieci domagają się picia, owoców czy czegoś do zjedzenia itd.

Kolejna grupa klientów na Al na Bali to grupy pracowników, współpracowników, klientów, czyli wyjazdy dla firm, wyjazdy integracyjne, rozwojowe i inne tego typu. Wyjątkowo elegancko z pokładu takiego hotelu obsługuje się  konferencje i inne aktywności jakie towarzyszą wyjazdom incentive i tego typu wyjazdowym eventom. Ci klienci którzy z powyższych powodów wybierają AI są w pełni usatysfakcjonowani restauracjami funkcjonującymi 24 godz. na dobę oraz tym, że alkohole serwowane są przez większą część doby.

Tak, cena pakietu all inclusive na Bali nie jest niska, ale gdyby mimo tego na AI nie było chętnych to po prostu hotele zrezygnowałyby z niej.

Gdzie są hotele z opcją all inclusive na Bali?

To w zasadzie wyczerpywałoby temat gdyby nie jeszcze jeden aspekt – lokalizacja. Hotele AI zlokalizowane są na południu Bali w rejonie Nusa Dua. Nie stanowi to problemu dla tych, którzy planują 2-3 wypady poza hotel w trakcie pobytu. Dla tych jednak, którzy planują każdego dnia zwiedzać, odwiedzać, oglądać i czuć magię tej wyspy, cała idea mija się z celem i kosztowo i czasowo.

W razie pytań czy wątpliwości zapraszamy do kontaktu, postaramy się coś doradzić .

Po więcej informacji zapraszamy do obejrzenia filmu.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych tagów and atrybutów HTML:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

English