1 235 USD od osoby (min. 2 osoby)

Zapraszamy na pobyt w czterech różnych częściach Bali, z dala od zgiełku i tłumów południowych kurortów turystycznych takich jak Kuta czy Legian.

Wasza podróż rozpocznie się w Ubud – centralnej części wyspy uważanym za serce kultury i sztuki Bali.

Następnie przeniesiecie się na północ do pięknego Munduk, gdzie położone w oddali pola ryżowe oraz plantacje przypraw tworzą spektakularne sceny zarówno po stronie północnej jak i południowej.

Kontynuując odkrywanie północnych rejonów wyspy zatrzymacie się na kilka dni w miejscowości Lovina. Tu czeka Was relaks przy brzegach spokojnego oceanu na czarnym piasku plaż oraz pływanie z delfinami (w hotelowym basenie).

Ostatnie trzy noce spędzicie w południowej części Bali – słynnej dzielnicy Canggu. Tutaj można zjeść w doskonałych restauracjach, spróbować surfingu i poznać wielu ciekawych ludzi, podróżujących jak Wy lub mieszkających na stałe na tej pięknej wyspie.

Pakiet ten jest stworzony dla tych, którzy szukają spokojnego wypoczynku i relaksu, chociaż niektóre z działań wchodzących w skład pakietu mogą się Wam wydać sporą aktywnością.

Program:

              

Dzień 1: Lotnisko – Ubud

Po przylocie spotkacie się z naszym kierowcą na lotnisku, który zawiezie Was do pięknej willi w Ubud, gdzie w wyjątkowych warunkach będziecie mogli odpocząć, odświeżyć się i zregenerować siły po locie.

Zakwaterowanie: Villa Awang Awang Ubud, Villa Pererepan, śniadanie

Dzień 2: Ubud

Po śniadaniu pojedziecie na pół dnia w okolice Ubud, gdzie odwiedzicie rzemieślników w miejscowościach Celuk, Mas i Topati. Tutaj można zobaczyć jak wygląda w detalach proces tworzenia batiku oraz innych produktów wykonanych ze srebra, złota, drewna i kamienia.

Od kierowcy otrzymacie voucher o wartości 50 USD do wykorzystania na zakupy pamiątek dla siebie, znajomych i rodziny; Ubud jest bardzo dobrym miejscem na zakupy.

Zakwaterowanie: Villa Awang Awang Ubud, Villa Pererepan, śniadanie

Dzień 3: Ubud

Bądźcie dzisiaj gotowi, aby już po śniadaniu wczesnym rankiem spróbować jednej z najbardziej atrakcyjnych przygód dostępnych na Bali – raftingu. Dwie i pół godziny spływu rzeką dostarczy Wam wielu wrażeń, które potem będziecie długo wspominać. Po raftingu będziecie mieć możliwość kąpieli pod prysznicem, a następnie zjecie lunch w lokalnej indonezyjskiej restauracji. Tuż po lunchu ruszycie w drogę powrotną, by zażyć jeszcze dzisiaj trochę relaksu w swojej willi.

Zakwaterowanie: Villa Awang Awang Ubud, Villa Pererepan, śniadanie

              

Dzień 4: Ubud – Bedugul

Po śniadaniu zostaniecie zawiezieni do kolejnego celu waszej podróży, do położonego w północnej części Bali – Bedugul. Przed Wami pobyt w niesamowitym miejscu, pośród pięknych tropikalnych krajobrazów z malowniczym widokiem na góry. W czasie dzisiejszej podróży zatrzymacie się nad jeziorem Beratan, gdzie zwidzicie jedną z piękniejszych świątyń na Bali – Ulun Danau Beratan Temple.

Zakwaterowanie: Sanak Retreat Munduk, One-bedroom bungalow, śniadanie

Dzień 5: Bedugul

Dzisiaj po śniadaniu macie czas, by cieszyć się zwiedzaniem okolicy i eksplorowaniem dżungli wraz z jej pięknymi wodospadami.

Zakwaterowanie: Sanak Retreat Munduk, One-bedroom bungalow, śniadanie

              

Dzień 6: Bedugul – Buleleng – Lovina

Po śniadaniu i wymeldowaniu się z hotelu, nasz przewodnik zabierze Was do najpiękniejszych, ukrytych w cichym dziewiczym lesie wodospadów Sekumpul. Wodospady te mają około 80 metrów wysokości, a spadająca z nich z różnym natężeniem woda tworzy niesamowite widowisko. Po południu przeniesiecie się do następnego wyjątkowego hotelu w Lovinie. To hotel który ma baseny, a w nich… delfiny.

Zakwaterowanie: Melka Excelsior Hotel, Lovina Suite pool access, śniadanie

Dzień 7: Lovina

Już rano, zaraz po śniadaniu czeka Was wyjątkowe doświadczenie – jedno z najważniejszych wydarzeń wycieczki – 20 minut pływania z delfinami w basenie. Na koniec na pamiątkę otrzymacie certyfikat i zdjęcia upamiętniające to wydarzenie. Po tych wrażeniach czas na lunch, a potem czas wolny. Możecie wybrać się do centrum Loviny, by pospacerować wzdłuż plaży.

Zakwaterowanie: Melka Excelsior Hotel, Lovina Suite pool access, śniadanie

              

Dzień 8: Lovina – Canggu

Po śniadaniu nasz kierowca zabierze Was w drogę, przeniesiecie się do willi w Canggu. Po drodze zatrzymacie się w Bali Treetop Adventure Park. Czas na przygodę i łyk adrenaliny. Będziecie wspinać się na drzewa i zjeżdżać na linach. Obiekt położony jest też w niezwykłym miejscu, stanowi część 53 hektarowego Parku Botanicznego. Rozerwiecie się szampańsko podczas tej 2,5 godzinnej przygody.

Zakwaterowanie: Villa Berawa Canggu, One-bedroom joglo studio, śniadanie

Dzień 9: Canggu – Tanah Lot

Tego dnia do popołudnia czas wolny. Potem nasz przewodnik odbierze Was i pojedziecie na plaże z czarnym piaskiem, na której przez godzinę pojeździcie konno. Zaraz potem zjecie lunch, a następnie odwiedziecie jedną z siedmiu świątyń morskich na wybrzeżu Bali – Tanah Lot. To jedno z lepszych miejsc aby obejrzeć zachód słońca i zjeść kolację. Wieczorem nasz przewodnik odwiezie Was z powrotem do willi.

Zakwaterowanie: Villa Berawa Canggu, One-bedroom joglo studio, śniadanie

Dzień 10: Canggu

Po śniadaniu możecie cieszyć się wolnym czasem i korzystać z uroków swojej willi lub wybrać się na zwiedzanie okolicznych interesujących miejsc. Polecamy odwiedzić Old Man’s Bar by obejrzeć z niego zachód słońca, a następnie polecamy Deus Cafe by zjeść w niej kolację.

Zakwaterowanie: Villa Berawa Canggu, One-bedroom joglo studio, śniadanie

Day 11: Canggu – Airport

To już ostatni dzień Waszej podróży z nami, więc po śniadaniu będzie czas na przygotowanie się do drogi powrotnej lub dalszej podróży. Potem odwieziemy Was na lotnisko. Jeśli to jednak nie jest jeszcze koniec Waszej podróży i chcecie ją kontynuować samodzielnie to odwieziemy Was w dowolne miejsce na południu Bali.


Program zawiera:

 • 3 noclegi w Villa Awang Awang Ubud, Villa Pererepan, ze śniadaniem
 • 2 noclegi w Sanak Retreat Munduk, one bedroom bungalow, ze śniadaniem
 • 2 noclegi w Melka Excelsior Hotel, Lovina Suite, pool access, ze śniadaniem
 • 3 noclegi w Villa Berawa Canggu, one bedroom joglo studio, ze śniadaniem
 • Transfery lotniskowe
 • Transfery pomiędzy hotelami
 • Opiekuna w trakcie pobytu
 • Przewodnika po barach i restauracjach
 • Rafting z lunchem
 • Pół dniową wycieczkę po wioskach rękodzieła
 • Wizytę w plantacji kawy z degustacją słynnej kawy Luwak
 • 1 godzinę jazdy konnej zwiedzanie świątyni Tanah Lot o zachodzie słońca
 • Pływanie z delfinami oraz lunch
 • Zwiedzanie świątyni Ulun Danu Beratan oraz wycieczkę do wodospadów Sekumpul
 • 2,5 godziny zabaw linowych w Bali Treetop Adventure
 • Voucher na zakupy pamiątek o wartości 50 USD
 • Zestaw powitany (balsam po opalaniu z aloesem, środek odstraszający owady, środki na chorobę lokomocyjną, torba plażowa)
 • Lokalny Tax 11% i service 10%

 Pakiet nie zawiera:

 • Biletów lotniczych
 • Posiłków nie wymienionych w programie
 • Wcześniejsze zameldowanie w hotelu oraz późniejsze wymeldowanie
 • Kosztu osobistych wydatków
 • Osobistego ubezpieczenia podróżnego
 • Innych aktywności nie wymienionych w programie
 • Dopłaty do noclegów z tytułu wysokiego sezonu
English