Ekskluzywny Pakiet Rodzinny 11D/10N

4 770 USD za 2 osoby dorosłe + 2 dzieci (5-12 lat)

Nasz Ekskluzywny Pakiet rodzinny proponujemy dla rodzin, z dwojgiem dzieci poniżej 12 roku życia. Pakiet ten zapewnia bezpłatne zakwaterowanie dla 2 osób dorosłych i dzieci w wieku od 5 do 12 lat.
Wasza rodzina spędzi wakacje w dwóch wyjątkowych regionach na Bali – w Nusa Dua i Ubud. Te rejony to najciekawsze miejsca dla rodzin z dziećmi, jak również idealne na luksusowe wakacje. Plaże w Nusa Dua to jasny piasek i spokojna woda oceanu, przy zatoce. A Ubud, to niezwykłe tarasy ryżowe i lasy deszczowe, zaś samo miasteczko pełne jest restauracji, sklepików czy galerii.

W hotelu w Nusa Dua – Grand Hyatt, spędzicie 7 nocy i 8 dni, w tym hotelu dzieci mogą skorzystać z camp „Kids Camp Hyatt”, gdzie doświadczeni opiekunowie będą rozwijać talenty dzieci, a one bawić się będą w bezpiecznym środowisku z innymi podobnymi wiekowo dziećmi. Nawiązane nowe znajomości, konieczność rozmowy w obcym języku, przebywanie w różnorodności kulturowej i religijnej to doświadczenia, które bardzo otwierają dzieci na świat i jego różnorodność.
Natomiast hotel Hanging Gardens w Ubud, gdzie spędzicie 3 noce, to jeden z piękniejszych hoteli w Ubud położony w uroczym miejscu.


PLAN PODRÓŻY:

Dzień 1. Transfer z lotniska do Nusa Dua

Po przylocie na Bali będzie na Was czekał z opiekun i kierowca, który zawiezie Was do hotelu. W czasie powitania przekaże on Wam lokalną kartę SIM do sieci GSM z aktywnym internetem. Wasz nowy indonezyjski numer możecie przekazać znajomym z którym chcielibyście mieć kontakt online. Otrzymacie także kupony rabatowe na wycieczki, polecenia do restauracji i klubów. Nasz przewodnik, który zna szczegółowo wszystkie restauracje i ma wiedzę na temat wydarzeń mających miejsce podczas Waszego pobytu będzie Was informował na życzenie o możliwościach spędzania wolnego czasu a także na życzenie będzie dokonywał dla Was bookingów.

Pobyt: Grand Hyatt Nusa Dua 5*, Grand Double Room (with extra bed)

Dzień 2 – 5. Odpoczynek w Nusa Dua (B)

Te dni możecie przeznaczyć na odpoczynek lub skorzystać z dodatkowych atrakcji (dodatkowo płatne), które Wam proponujemy, mogą to być:

 • Rejsy na sąsiednią wysepkę Lembongan;
 • Wizyta w Parku Ptaków i Gadów;
 • Wizyta w Fabryce czekolady wraz ze zrobieniem swojej czekolady;
 • Wizyta w jednym z największych parków wodnych w Azji „Waterbom Bali”;
 • Wizyta w Bali TreeTop Adventure Park, czyli parku linowym;
 • Wizyta w Bali ZOO;
 • Pływanie z delfinami (40 minut).

Pobyt: Grand Hyatt Nusa Dua 5*, Grand Double Room (with extra bed)

Dzień 6. Wycieczka do Bali Marine Safari Park (B)

Tego dnia pojedziecie do Bali Marine Safari Park, parku pełnego zwierząt, ptaków i gadów. Tego dnia skorzystacie z pakietu Jungle Hopper, czyli pojedziecie na safari wśród zwierząt, zobaczycie akwarium ze słodkowodnymi rybkami, zobaczycie pokaz zwierząt, pokaz słoni, będziecie mogli też skorzystać z parku wodnego, a popołudniem wybrać się na herbatę do Uma Restaurant.
Następnie zostaniecie odwiezieni do hotelu.

Pobyt: Grand Hyatt Nusa Dua 5*, Grand Double Room (with extra bed)

Dzień 7. Odpoczynek w Nusa Dua (B)

Pobyt: Grand Hyatt Nusa Dua 5*, Grand Double Room (with extra bed)

Dzień 8. Indywidualna wycieczka po wyspie / Ubud (B,L)

Tego dnia przenosicie się z Nusa Dua do Ubud, zatem po śniadaniu wymeldowanie z hotelu w Nusa Dua i wyruszacie na wycieczkę, po której zostaniecie zameldowani w kolejnym hotelu, tym razem w sercu Bali – w miasteczku Ubud.

Pierwszy punkt trasy – tradycyjne balijskie wioski Celuk Mas i Tohpati, które słyną z warsztatów rzemieślników rzeźbiących w drewnie, kamieniach, malujących batik ale też tworzących niezwykłą biżuterię z pereł, srebra czy złota. Lokalni mistrzowie będą dzielić się z Wami swoim doświadczeniem w produkcji tych pięknych dzieł.

Następnie odwiedzicie świątynię Tirta Empul. Na terenie tej świątyni wypływa święte źródło i daje początek rzece. Czczą je wszyscy Balijczycy, wierzą, bowiem, że zostało stworzone przez hinduskiego boga Indrę, który zrobił tu dziurę w ziemi, by wypłynął z niej „tirtha” – eliksir nieśmiertelności. Święte kąpielisko przed świątynią powstało w X w., a wody wytryskujące z licznych otworów mają podobno moc uzdrawiającą. Ludzie przyjeżdżają tu z bliska i daleka, by oczyścić się w sadzawkach po uprzednim złożeniu skromnej ofiary bóstwu źródła.

Następnie udacie się do Pura Gunung Kawi, miejsca i świątyni wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. To kompleks wykutych w skale ogromnych fasad świątyń oraz cel mnichów, położony w przepięknej dolinie, otoczonej zewsząd tarasami ryżowymi. Całość pochodzi z XI w. Archeolodzy ustalili, że są to pomniki wzniesione ku czci członków dynastii Warmadewa. To mniej więcej w tamtym czasie rozwinął się kult zmarłych królów i królowych, których po śmierci uznawano za bogów. Na terenie kompleksu stoi również typowa świątynia z pawilonami bez ścian, sanktuariami i rzeźbionymi bramami.

W drodze powrotnej, będziecie przejeżdżać przez miejscowość Tegalalang, gdzie rozciągają się wspaniałe tarasy ryżowe, zaliczane do jednych z najpiękniejszych na wyspie. Pomiędzy stromymi zboczami, na których często rośnie tradycyjna, pełna gracji balijska odmiana ryżu o długiej łodydze, wije się kręta dolina rzeki. Warto poświęcić im chwilę, zachwycić się ich urokiem.

Następnie wizyta w Goa Gajah (Elephant Cave) – sanktuarium powstało w XI w. jako miejsce modlitwy i oddawania kultu. Nad wejściem do jaskini znajduje się głowa boga Bhoma, która zwykle mylona jest z głową słonia. Sama nazwa jaskini pochodzi od boga Ganesha.

Pobyt: Hanging Gardens Ubud 5*, Family villa

Dzień 9. Odpoczynek i spacery w Ubud (B)

Pobyt: Hanging Gardens Ubud 5*, Family villa

Dzień 10. Odpoczynek i wizyta w Parku Małp (B)

Pobyt: Hanging Gardens Ubud 5*, Family villa

Dzień 11. Transfer na lotnisko

Przed Wami został już tylko transfer na lotnisko. Jeśli jednak planujecie kontynuować swoją podróż na własną rękę, nasz kierowca odwiezie Was w dowolne miejsce na południu Bali.


PAKIET ZAWIERA:

 • 7x Grand Hyatt Nusa Dua 5*, Grand Double Room (with extra bed);
 • 3x Hanging Gardens Ubud 5*, Family villa;
 • Transfery lotniskowe;
 • Opiekuna w trakcie pobytu;
 • Wycieczka do Bali Marine Safari Park, pakiet Jungle Hooper;
 • Wycieczka z anglojęzycznym przewodnikiem po Bali;
 • Bilety wstępu do wspomnianych w programie obiektów;
 • Posiłki wymienione w programie. Wyjaśnienie skrótów: B – śniadanie, L – lunch, D – kolacja;
 • Powitalny zestaw plażowy;
 • Przenośny modem WiFi z połączeniem internetowym 4G;
 • Podatek 11% i 10% opłaty za usługi.

PAKIET NIE ZAWIERA:

 • Biletów lotniczych na Bali,
 • Posiłków nie wymienionych w programie,
 • Wcześniejszego wymeldowania i zameldowania w resortach (Check-in od godz. 14:00, check- out 12:00),
 • Osobistych wydatków,
 • Prywatnego ubezpieczenia w podróży,
 • Wszelkie usługi nie wymienione w planie,
 • Opłat za wysoki sezon (od 01/07 do 31/08) oraz za peak sezon (15/12 do 15/01).
English