1 055 USD od osoby (min. 2 os.)

To pakiet stworzony dla Par, które w niezwykłych, egzotycznych warunkach będą cieszyć się chwilami spędzonymi w swoim towarzystwie. Będziecie się relaksować i spędzać czas na odpoczynku w tej pięknej balijskiej atmosferze. Przez te kilka dni zamieszkacie w dwóch różnych willach, jedna znajduję się w dżungli w Ubud, a druga nieopodal plaży Jimbaran. Wybierając ten pakiet, możecie po prostu cieszyć się wspólnie spędzanym czasem.

Ponadto, będziecie kilka specjalności dostępnych tylko w pakietach dla Nowożeńców, jak wizyty w salonach SPA czy romantyczna kolacja i piknik na klifie. Ale przyjemności to nie wszystko, bo w czasie tego wyjazdu, będzie również czas na zwiedzanie wyspy i doświadczania wyjątkowości Balijczyków.

NAJCIEKAWSZE WYDARZENIA

 • Wyjątkowe doznania podczas masażów balijskich w SPA
 • Zachód słońca na klifie, w tle świątyni Uluwatu
 • Zobaczycie niezwykły wodospad Tegenungan
 • Zjecie romantyczną kolację na klifie!
 • Zwiedzicie piękne świątynie na Bali
 • Zobaczycie balijskie przedstawienie

PLAN PODRÓŻY:

Dzień 1. Przylot na Bali i transfer do hotelu / Ubud

Po przylocie na Bali, zostaniecie przywitani przez naszego przedstawiciela na tej niezwykłej wyspie Bogów. Zostaniecie przywitani butelką wina musującego i pojedziecie do Ubud, które będzie Waszym pierwszym miejscem pobytu  na Bali.
Miasteczko Ubud znajduję się w samym centrum wyspy, zatopione jest w tarasach ryżowych, lasach deszczowych, otaczać Was będzie niezwykle soczysta zieleń.
Po zameldowaniu w hotelu, będziecie mieć czas na relaks w swojej willi i zażywanie kąpieli wodnych w basenie i cieszyć się chwilami we dwoje, to początek Waszej niezwykłej wyprawy!

Pobyt: Gino Feruci Ubud, Caldora – willa z jedną sypialnią oraz prywatnym basenem

Dzień 2. Odpoczynek / Ubud (B)

Dziś relaks po przylocie, dzień wolny na odpoczynek i spacery. Popołudniem będziecie mogli poczuć magii balijskich masaży, zapraszamy na 90-minutowy masaż! Na dwóch położonych tuż obok siebie łóżkach, będziecie się relaksować w wyjątkowy sposób!

Pobyt: Gino Feruci Ubud, Caldora – willa z jedną sypialnią oraz prywatnym basenem

Dzień 3. Zwiedzanie Bali / Ubud (B)

Po śniadaniu wyruszcie zwiedzić pobliskie świątynie, zobaczycie Gunung Kawi, Tirtha Empul, tarasy ryżowe – Tegalalang oraz Monkey forest.

Na początku zobaczycie świątynię Tirta Empul. Na terenie tej świątyni wypływa święte źródło i daje początek rzece. Czczą je wszyscy Balijczycy, wierzą, bowiem, że zostało stworzone przez hinduskiego boga Indrę, który zrobił tu dziurę w ziemi, by wypłynął z niej „tirtha” – eliksir nieśmiertelności. Święte kąpielisko przed świątynią powstało w X w., a wody wytryskujące z licznych otworów mają podobno moc uzdrawiającą. Ludzie przyjeżdżają tu z bliska i daleka, by oczyścić się w sadzawkach po uprzednim złożeniu skromnej ofiary bóstwu źródła.

Następnie udacie się do Pura Gunung Kawi, miejsca i świątyni wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. To kompleks wykutych w skale ogromnych fasad świątyń oraz cel mnichów, położony w przepięknej dolinie, otoczonej zewsząd tarasami ryżowymi. Całość pochodzi z XI w. Archeolodzy ustalili, że są to pomniki wzniesione ku czci członków dynastii Warmadewa. To mniej więcej w tamtym czasie rozwinął się kult zmarłych królów i królowych, których po śmierci uznawano za bogów. Na terenie kompleksu stoi również typowa świątynia z pawilonami bez ścian, sanktuariami i rzeźbionymi bramami.

W drodze powrotnej, będziecie przejeżdżać przez miejscowość Tegalalang, gdzie rozciągają się wspaniałe tarasy ryżowe, zaliczane do jednych z najpiękniejszych na wyspie. Pomiędzy stromymi zboczami, na których często rośnie tradycyjna, pełna gracji balijska odmiana ryżu o długiej łodydze, wije się kręta dolina rzeki. Warto poświęcić im chwilę, zachwycić się ich urokiem.

A na koniec wizyta w Monkey Forest, starym lesie pełnym zamieszkujących go małpich rodzin.

Po wycieczce wracacie do hotelu, gdzie będziecie mogli spędzić czas w swojej willi lub wybrać się na spacer.

Pobyt: Gino Feruci Ubud, Caldora – willa z jedną sypialnią oraz prywatnym basenem

Dzień 4: Wycieczka pod wodospad Tegenungan / Ubud – Jimbaran (B)

Dziś czas zmienić wille! Wymeldowujecie się z hotelu i jedziecie do następnej willi, do miejscowości Jimbaran.
Miejscowość Jimbaran to południowo-wschodnia część wyspy, z długą plażą z żółtym piaskiem i bodaj najsławniejszymi na Bali restauracjami z grillowanymi na skorupach z kokosa, owocami morza.
Jadąc do Jimbaran zatrzymacie się w pobliżu wodospadu Tenenungan. Ten 15-metrowy wodospad zlokalizoway jest na rzece Petanu, ukryty w dżungli, to świetne miejsce na piękne zdjęcia. Jeżeli będziecie na tyle odważni, możecie skoczyć z klifu do wodospadu. A na pewno będzie to tak niezwykłe miejsce które będziecie długo pamiętać.
Potem, zostaniecie zawiezieni do swojej willi, gdzie czekać będzie na Was powitalny napoj oraz zimne ręczniki.

Pobyt: Abi Bali Resort and Villa Jimbaran, willa z jedną sypialnią

Dzień 5. SPA oraz romantyczna kolacja przy świecach / Jimbaran (B,D)

Dziś kolejny relaksacyjny dzień, jak przystało w czasie podróży poślubnej! Po popołudniem zostaniecie zabrani do Koi SPA, na 90-minutowy masaż, gdzie po raz kolejny oddacie się w ręce balijskich masażystów. A po tym cudownym relaksie, zapraszamy na romantyczną kolację przy świecach, którą zjecie w swojej willi.

Pobyt: Abi Bali Resort and Villa Jimbaran, willa z jedną sypialnią

Dzień 6. Romantyczny piknik na klifie / Jimbaran (B,L)

Bali słynie z romantycznych miejsc! Tym razem damy Wam kolejną próbkę tego jak wyjątkowo może być na Bali. Zapraszamy na piknik na klifie, z niezwykłym widokiem na ocean Indyjski, w pobliżu dzikiej plaży, zwisających zielonych pnączy i skalnych formacji.
Będziecie smakować najbardziej egzotyczne owoce, indonezyjskie lub zachodnie smakołyki, a wszystko z lampką wina. W czasie kolacji towarzyszyć Wam będzie butler, który będąc tylko do Waszej dyspozycji będzie czuwał, aby nikt Wam nie przeszkadzał w tym niezwykle romantycznym momencie.

Pobyt: Abi Bali Resort and Villa Jimbaran, willa z jedną sypialnią

Dzień 7. Wycieczka na zachód słońca do świątyni Uluwatu / Jimbaran (B)

Dziś zobaczycie znaną świątynie Uluwatu, która położona jest na zboczu wysokiego klifu. Stamtąd będziecie mieć niezwykły widok na Ocean Indyjski. Tam też znajduje się las małpek, ale bądźcie czujni bo małpki to nieźli złodzieje! 😉
Przy zachodzie słońca weźmiecie udział w niezwykłym wydarzeniu jakim jest taniec balijski – Kecak and Fire Dance! To prawdopodobnie najbardziej dramatyczny balijski taniec.
Po obejrzeniu przedstawienia i zwiedzaniu świątyni, mamy dla Was propozycje, aby udać się na grillowane na skorupach z kokosa owoce morza do restauracji na plaży w Jimbaran.

Pobyt: Abi Bali Resort and Villa Jimbaran, willa z jedną sypialnią

Dzień 8. Transfer na lotnisko lub do wybranego przez Was miejsca (B)

Po śniadaniu łapiecie ostatnie niezwykłe momenty na Bali. Potem wymeldowanie z hotelu i kierowca, czekać na Was będzie w lobby hotelu, skąd zabierze Was na lotnisko.


CENA ZAWIERA:

 Podana cena jest ceną za jedną osobę (min. 2 osoby). Powyżej 4 osób – prosimy o kontakt w sprawie ceny.

 • 3x pobyt w Gino Feruci Ubud, Caldora willa z jedną sypialnią i prywatnym basenem, w tym śniadanie;
 • 4x pobyt w Abi Bali Resort and Villa Jimbaran, willa z jedną sypiąlną, w tym śniadanie;
 • Transfery z i na lotnisko;
 • Transfery między hotelami;
 • Opiekun dostępny cały czas pod telefonem;
 • Romantyczny pikinik na klifie;
 • Wycieczka w okolice Ubud z anglojęzycznym przewodnikiem, zobaczycie: Gunung Kawi, tarasy ryżowe Tegalalang, świątynie Tirta Empul oraz Monkey Forest;
 • 90-minutowy masaż w Koi SPA;
 • 90-minutowy masaż Bali Ratu SPA;
 • Wycieczka z anglojęzycznym przewodnikiem do świątyni Uluwatu;
 • Przedstawienie Kecak and Fire dance;
 • Zobaczycie wodospad Tegenungan;
 • Kolacja w Abi Bali Villa;
 • Bilety wstępu do wszystkich miejsc wymienionych w programie oraz opłaty parkingowe,
 • Posiłki wymienione w programie. Wyjaśnienie skrótów: B – śniadanie, L – lunch, D – kolacja,
 • Powitalny zestaw,
 • Telefon z 4G internetem,
 • Podatek 11% i 10% opłaty za usługi.

CENA NIE ZAWIERA:

 • Biletów lotniczych na Bali,
 • Posiłków nie wymienionych w programie,
 • Wcześniejszego wymeldowania i zameldowania w resortach (Check-in od godz. 14:00, check- out 12:00),
 • Osobistych wydatków,
 • Prywatnego ubezpieczenia w podróży,
 • Wszelkie usługi nie wymienione w planie,
 • Opłat za wysoki sezon (od 01/07 do 31/08) oraz za peak sezon (15/12 do 15/01).
English