Bali-Pakiety

PAKIETY WAKACYJNE

To propozycje wakacji dla dwojga, rodzin albo grupy przyjaciół, pakiety w tej kategorii to wakacje na magicznej wyspie Bali oraz pobliskich wysepkach. Proponujemy wakacje na 8 dni i 7 nocy albo 11 dni i 10 nocy. W programach sporo atrakcji, wycieczek i aktywności.
Pamiętajcie, jeżeli chcecie modyfikować dowolny pakiet – zapytajcie co możemy dla Was zrobić.
Sprawdź propozycje PAKIETÓW WAKACYJNYCH >>>


PAKIETY PODRÓŻY POŚLUBNEJ

Tutaj znajdziecie propozycje romantycznych wakacji dla Par w podróży poślubnej, ale też dla Par, które chcą wypocząć, zwiedzając, dotykając, smakując. W programach romantyczne kolacje, pikniki i pobyty w wyjątkowych miejscach, gdzie intymność i cisza będzie sprzyjała spędzaniu wolnego czasu we dwoje.
Znajdziecie tutaj pakiety na 8 dni i 7 nocy, 11 dni i 10 nocy oraz 14 dni i 13 nocy.
Jeżeli chcielibyście któryś z pakietów zmodyfikować, czekamy na Wasze sugestie.
Sprawdź propozycje PAKIETÓW PODRÓŻY POŚLUBNEJ >>>


PAKIETY BALI PLUS

Czyli pakiety gdzie wyspa Bali jest jedną z odwiedzanych wysp, w drodze na inne, równie egzotyczne destynacje. Możecie zobaczyć Borneo, Jawę, Komodo, Flores i wiele innych. Pakiety te są przygotowane na pobyt w Indonezji powyżej 11 dni.
Sprawdź propozycje PAKIETÓW BALI PLUS >>>


PAKIETY RODZINNE

Skierowane do rodzin z dziećmi, gdzie będziemy polecać hotele i resorty, które mają świetne zaplecze do zabaw dla dzieci, a wycieczki są tak skomponowane, aby maluchy się nie nudziły.
Sprawdź propozycje PAKIETÓW RODZINNYCH >>>


WAKACJE Z ROZWOJEM

Jesteśmy również dla tych którzy lubią podróżować bez pośpiechu, a w każdym z oglądanych miejsc, chcą mieć czas na intensywne poczucie magii miejsca. Dla tych dla których prawdziwa podróż to podróż z rozwojem. Podczas naszych wypraw jest czas nie tylko aby zwiedzać, ale też usiąść, porozmawiać i zachwycić się pięknem Ziemi. Każdy z wyjazdów to zarazem warsztat wspólnej pracy nad praktycznym doświadczeniem tego, co poznajemy.
Spodziewajcie się nowych doznań, lekcji i warsztatów, które zmienią i wzbogacą Wasz obraz świata i doświadczanie życia.

Sprawdź propozycje WAKACJI Z ROZWOJEM na Bali >>>


Pojawiły się pytania? Czekamy na kontakt

Miejsca: Bali-Pakiety

Zobacz więcej  
English