Borneo – Jawa – Bali – Komodo i Flores czyli 5 wysp w 16 dni

Indonezja to archipelag ponad 17 500 wysp! Wybraliśmy dla Was kilka najciekawszych, stworzyliśmy pakiet i mamy dla Was propozycje 16 dni niezwykłych wrażeń.

Pakiet Borneo & Jawa & Bali & Flores & Komodo 16D/15N jest dostępny w naszej ofercie pakietów już od kilku miesięcy. Jak dotychczas cieszy się największym powodzeniem, otrzymujemy mnóstwo zapytań szczegółowych.
Poniżej galeria zdjęć jednej z pierwszych Par, która udała się na tę wyprawę! Ponadto, dla Sabiny i Kuby, była to również podróż poślubna, zatem wyprawa zawiera sporo niespodzianek :)

Pakier rozpoczyna się w lotem z Jakarty na Borneo (Kalimantan), a kończy na Bali. Wygląda niezwykle ciekawie, gdyż podczas 16 dni możecie zobaczyć perełki Indonezji, miejsca naszym zdaniem bardzo ciekawe.
Borneo – jeszcze dzikie i nieprzystępne, będziecie uczestniczyć tam w raftingu na bambusowych tratwach, trekkingach, zobaczycie lokalne pływające targi. Jawa – ze swoimi świątyniami wpisanymi na światową listę UNESCO – Borobodur i Prambanan oraz niezwykłą jaskinią. Bali – magiczna wyspa,  dzięki swojej religii, pełna świątyń, tarasów ryżowych, kwiatów i wody. Komodo i Flores, z niezwykłymi mieszkańcami – waranami na wyspach Komodo i Rinca, pięknymi widokami, podziwianymi podczas rejsu po wodach Narodowego Parku Komodo oraz jaskinią Batu Cermin.

Autorami zdjęć są Sabina oraz Kuba Chadryś. Dziękujemy!

A wszystkich poszukujących ciekawych wakacji zapraszamy!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych tagów and atrybutów HTML:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

English