Tę grupę wycieczek dedykujemy wszystkim, całym rodzinom, parom i grupom które chcą poznać Bali, zagłębić się w zwyczaje, poznać kulturę, obyczaje oraz smakować lokalne jedzenie i owoce.

Nasza propozycja to kilka programów obejmujących różne części wyspy oraz znajdujące się w tych częściach osobliwości i miejsca warte odwiedzenia.

Program 1 „Od gór do oceanu”

Magiczna podróż poprzez środkową Bali, dotknięcie oceanu i wspaniałych gór pośród których ukryta na jeziorze znajduje się piękna malutka świątynia Danau Beratan Temple. W czasie tej wycieczki zobaczycie dwie najważniejsze świątynie wodne na Bali, największy kompleks tarasów ryżowych, odwiedzicie lokalny targ, spróbujecie tropikalnych owoców, zobaczycie prywatną świątynię rodziny królewskiej.

Program 2 „Pomiędzy ogniem i świętą wodą”

Wyjątkowo bogaty program pokazujący Bali w niemal całej swojej okazałości. To program z grupy „zobacz to koniecznie” zatem nie zastanawiajcie się zbyt długo i zabukujcie go dla siebie. To wyjątkowy dzień który wypełniony jest przyrodą, kulturą i obrzędami. Wielość i różnorodność miejsc jakie zobaczycie pozwoli Wam zbudować sobie obraz wyspy. Będzie mieli okazję osobiście dokonać oblucji w świętych źródłach i tego samego jeszcze dnia stanąć na krawędzi wielkiego wulkanu. Dotkniecie przyrody lasu deszczowego, sfotografujecie najpiękniejsze prawdopodobnie tarasy ryżowe, skosztujecie słynnej kawy Luwak.

Program 3 „Krajobrazy i pałace”SlubBali.pl - SesjaZdjeciowaBali_4

Całkowicie odmienny od reszty wyspy wschód oferuje zupełnie nowe wrażenia. Przed Wami niesamowite widoki i panoramy pośród których będziemy oglądać zabytki i pałace – pozostałości po ostatnim królestwie Karangasem. Przygotujcie się na na aktywne zwiedzanie. Zabierzcie ze sobą zestaw plażowy bo w przerwach będziecie mieli możliwość zanurzyć się raz w bieżącej a raz w słonej wodzie. Upewnijcie się że macie naładowane baterie w aparatach i wolne miejsce na kartach pamięci.

Program 4 „U stóp świętej góry Agung”

Kolejna odsłona wschodniej części wyspy. Tym razem zabierzemy Was do najstarszego obiektu – kompleksu świątynnego – zlokalizowanego na zboczu świętej góry-wulkanu Agung. Niesamowite miejsce i jego aura, zaklęte w kamiennych świątyniach historie ludzi, serce religijne Bali. Kilka dodatkowych atrakcji które zobaczycie w tym dniu czyni ten program na prawdę bogatym i wartym zobaczenia.


IndoExplorer_WycieczkadlaFotografa_6Powyższe programy to całodniowe wycieczki (ok. 10 godz).

Cena zawiera: indywidualny program, przewodnika, bilety wejść do świątyń i zwiedzanych obiektów, bilety parkingowe, klimatyzowany samochód, wraz z niezbędnymi licencjami, wodę w aucie oraz lunch.

Ponieważ każdy z Was jest dla nas indywidualnością, proponujemy indywidualne programy, dlatego też po szczegóły zapraszamy do kontaktu.

English