1 020 USD od osoby

Pakiet „Wypoczynek z dzieckiem w hotelu Westin” doskonale nadaje się dla rodziny z jednym dzieckiem w wieku poniżej 12 lat. Twoje dziecko będzie miało pobyt za darmo, jak również pełne wyżywienie w trakcie pobytu. Zatem Wasze dziecko będzie mogło korzystać z wyżywienia all inclusive we wszystkich punktów gastronomicznych na terenie hotelu Westin Resort.
Jako hotel rodzinny Westin oferuje szeroki wybór udogodnień dla młodych podróżnych, takich jak 12 metrowa zjeżdżalnia w basenie ze słodką wodą, zacieniona strefa zabaw w tropikalnym ogrodzie, a także, w zależności od wieku dziecka, dostęp do pokoju Maluch przeznaczonego dla dzieci w wieku 0-3 albo Westin Kids Club, dla dzieci w wieku 3-13 oraz Teen Zone dla dzieci 13-17 lat.

Na Wasze dziecko czeka spora ilość programów edukacyjnych i innych aktywności. Wy w tym czasie możecie pozwolić sobie na zasłużony urlop. Będąc pewnym, że dziecko przebywa pod opieką specjalistów, można skorzystać z pakietu „Rodzice na wychodnym” i wyjść na romantyczną wycieczkę po piaszczystych plażach Nusa Dua lub wybrać zajęcia rekreacyjne w hotelu, takie jak joga czy żeglarstwo.
Możemy także dla Was zmodyfikować ten pakiet dodając udogodnienia dla większej liczby dzieci albo utworzyć specjalny program oparty na Hotelu Westin Resort tylko dla Was dwojga.

Program:

              

Dzień 1.

Po przyjeździe na Bali spotkacie się z naszym kierowcą, który będzie oczekiwał Was na lotnisku. Przywita Was oraz przekaże aktywną kartę SIM sieci GSM. Wasz nowy indonezyjski numer, będzie udostępniony też Waszemu opiekunowi z ramienia naszej firmy, który będzie czuwał nad przebiegiem programu w trakcie Waszego pobytu na Bali.
Otrzymacie także bezpłatne kupony rabatowe na różne aktywności oraz informacje o restauracjach, pubach, życiu nocnym  i wydarzeniach które będą odbywać się na Bali w czasie Waszego pobytu. Cokolwiek zachcecie zrobić lub zobaczyć – Wasz opiekun zajmie się zrobieniem dla Was bookingu.

              

Dzień 2 – 8.

Przed Wami 8 dni pobytu w super rodzinnej miejscowości, a także szeroki wybór aktywności jaki jest dostępny jest na terenie hotelu Westin. Bez względu na wiek Twoje dziecko będzie mieć wybór ciekawych programów edukacyjnych (dla każdego w wieku od 0 aż do 17 lat). Kiedy dzieci zajęte będą swoimi atrakcjami, Wy możecie odpocząć lub zaangażować się w atrakcje które są dostępne w Westin Resort.
Na plaży można wybierać spośród takich atrakcji jak: siatkówka plażowa, piłka nożna, snorkeling, pływanie lub po prostu poopalać się czy odpocząć w altanie. Inne dostępne w hotelu miejsca dla aktywnych to siłownia i kort tenisowy. Do dyspozycji macie również Westin Spa dla dzieci i luksusowe SPA dla dorosłych.

W pakiecie „Wypoczynek z dzieckiem w hotelu Westin” zawarliśmy zwiedzanie Bali z przewodnikiem, który wprowadzi Was w kulturę wyspy. Po zatrzymaniu się na słynnej plaży Padang Padang, gdzie można popływać i zrobić wspaniałe zdjęcia odwiedzicie GWK Park, który jest poświęcony hinduistycznemu bogu Wisznu i mitycznemu ptakowi Garudzie. Następnym miejscem jakie odwiedzicie jest znajdująca się na skraju wysokiego klifu świątynia Uluwatu. Tam, o zachodzie słońca słońca zasiądziecie w  amfiteatrze, by obejrzeć przedstawienie taneczne – Kecak Fire Dance (bilety wstępu wliczone w cenę pakietu Westin wakacje). Po przedstawieniu wrócicie do hotelu.

Dzień 9.

W ostatnim dniu zapewniamy Wam transfer na lotnisko Jeśli lot jest zaplanowany późnym wieczorem można dokupić późne wymeldowanie z hotelu lub spędzić wolny czas w salonie VIP na lotnisku w Denpasar lub w dowolnym innym miejscu, które wybierzecie. Wystarczy skontaktować się z Waszym opiekunem, a ten zajmie się organizacją tego dla Was.


Pakiet zawiera:

 • 8 nocy Westin Resort, Deluxe Room, ze śniadaniem
 • Bezpłatny pobyt All inclusive dla 1 dziecka do 12 lat!
 • Opiekuna w czasie pobytu
 • Przewodnika po restauracjach i życiu nocnym
 • Transfery lotniskowe
 • Powitalną butelkę wina
 • Wstęp do pokoju dla dzieci (0-3) / Westin Kids Club (3-13) / Teen Zone (13-17)
 • Wycieczkę z przewodnikiem do plaży Padang-Padang beach, Garuda Wisnu Kencana Cultural Park (GWK) oraz do świątyni Uluwatu na klifie.
 • Przedstawienie taneczne Kecak Fire Dance (2 dorosłych i 1 dziecko)
 • Zestaw powitany (balsam po opalaniu z aloesem, środek odstraszający owady, środki na chorobę lokomocyjną, torba plażowa)
 • Karta SIM z pakietem internetowym
 • Lokalny Tax 11% i service 10%

Pakiet nie zawiera

 • Biletów lotniczych
 • Posiłków nie wymienionych w programie
 • Wcześniejsze zameldowanie w hotelu oraz późniejsze wymeldowanie
 • Kosztu osobistych wydatków
 • Osobistego ubezpieczenia podróżnego
 • Innych aktywności nie wymienionych w programie
 • Dopłaty do noclegów z tytułu wysokiego sezonu
English