Zapraszamy na całodzienne, popołudniowe lub wieczorne rejsy łodziami, które pływają z wyspy Bali do leżących w pobliżu wysp: Nusa Penida, Nusa Lembongan, Nusa Ceningan.

Indonezja to niebywale piękne widoki. Bezkres oceanu usiany setkami mniejszych czy większych wysepek, wprawi w zachwyt każdego, który tu dotrze. Wulkaniczna przeszłość zarysowała nietypowe dla innych części świata scenerie. Dla nas Indonezja to kraj trzech kolorów: błękitu oceanu, złota wypalonych latem traw i zieleni pory deszczowej.

Możecie wybierać między nowoczesną, klimatyzowaną łodzią mieszczącą nawet 300 osób, a mniejszą, luksusową łodzią żaglową typu katamaran.’ Dla spragnionych odrobinę mocniejszych wrażeń proponujemy 12-metrową tratwę oceaniczną typu ponton, dla max 24 pasażerów.

W trakcie rejsów możecie spędzić przemiło czas, uczestnicząc w organizowanych atrakcjach na łodziach lub przycumować do jednej z plaż, na której znajdują się restauracje, baseny i szereg innych, ciekawych atrakcji.

Bali cuises     Bali cuises     Bali cuises

Poniżej nasze propozycje poszczególnych rejsów.

Zapraszamy!


REJS „SPORTOWO POD ŻAGLAMI”

Rejs luksusowym katamaranem do zatoki Crystal Bay przy wyspie Nusa Penida to możliwość nie tylko spędzenia przemiłego czasu podczas rejsu, ale również rozkoszowanie się urokami tropikalnej wyspy na plaży, dostępnej tylko dla pasażerów katamaranu. Jak sama nazwa wskazuje, krystaliczna woda w zatoce zaprasza amatorów snorklowania do poznawania przepięknej podwodnej rafy koralowej oraz kolorowego życia, które w niej się toczy.

Pamiętajcie, uczestnicząc w tej przygodzie macie możliwość zrelaksować się i wypocząć, w taki sposób jak zapewne nigdzie na świecie. Dodatkowo może Wam w tym pomóc masaż, dostępny w ofercie albo wylegiwanie się na hamaku z widokiem na zatokę.

Ten rejs możecie połączyć ze spacerem po dnie oceanu w specjalnych hełmach! Zapraszamy!

 • Wypłynięcie o godz. 9:00, powrót w trakcie zachodu słońca, ok. 18:00.
 • Cena: dorośli – 120 USD, dzieci (8-14 r. ż.) – 90 USD, dzieci poniżej 4 lat – bezpłatnie.
  W cenę wliczony jest transfer z i do hotelu, podczas rejsu na do zatoki serwowana jest poranna herbata lub kawa, świeży sok i tropikalne owoce, ciasto, ponadto podczas rejsu soft drink, następnie lunch i 2 x voucher na piwo, wino lub soft drink podczas lunchu, wędkowanie podczas rejsu, przewodnik po wiosce, wyposażenie potrzebne do snorklowania wraz z cennymi wskazówkami, ręczniki, a w czasie powrotnego rejsu smakowite snacki i owoce.
 • Możliwość dokupienia na miejscu spaceru pod wodą w specjalnych hełmach, koszt dodatkowy: 65 USD od osoby.

Jeżeli chcielibyście połączyć ten rejs ze spacerem pod wodą, wówczas ceny kształtują się następująco: dorośli – 157 USD, dzieci (8-14 r. ż.) – 140 USD.


REJS „TRZY WYSPY”

Całodzienny rejs, który pozwala odkryć 3 wyspy – siostry wyspy Bali, czyli: Lembongan, Ceningan i Penida. Rejs odbywa się na specjalnej, szybkiej łodzi – pontonie. Podczas rejsu zobaczycie przepiękne wapienne klify wpadające prosto do morza, zatoki, przepłyniecie przez “Hole in the Rock” albo the “Manta Point Gate”, zobaczycie piękne, zaciszne, plaże z jasnym piaskiem. Rejs wiedzie również przez kanał Ceningan, gdzie zobaczycie spektakularne lasy namorzynowe.

Będziecie cieszyć się absolutnie jednymi z najlepszych podwodnych widoków na Bali, snorkowanie w tych miejscach oferuje zapierające dech w piersiach podwodne krajobrazy. Czasami manty, wieloryby lub delfiny będą bawić się niedaleko Was w wodzie – a jeżeli macie szczęście mogą nawet podpłynąć bliżej by Was pozdrowić!

 • Wypłynięcie o 10:30, powrót o około 17:30.
 • Koszt: dorośli – 112 USD, dzieci (10-14 lat) – 81 USD. Dzieci poniżej 10 lat nie mogą uczestniczyć w tym rejsie.
  Cena zawiera transfer z i do hotelu, rejs na południowe wybrzeże wyspy Nusa Penida, cumowanie w zatoczkach, a w nich snorklowanie, pływanie lub poznawanie bezludnych plaż, lunch – piknik, przypłynięcie do zatoki przy wyspie Lembongan i wizyta na prywatnej plaży, ręczniki.

REJS „PRZYGODA Z RAFĄ”

Żeglując łodzią do wyspy Lembongan zacumujecie w spokojnej zatoce, przy ogromnym pontonie, gdzie cały dzień będziecie mogli aktywnie uczestniczyć w sportach nad i pod wodą.

Będziecie tam mogli oglądać przepiękne, podwodne życie, korzystając ze specjalnego podwodnego wizjera, albo snorkując. Ponadto będziecie mogli bez limitu korzystać z przejażdżek na banana boat, wybrać się na wycieczkę w głąb wyspy lub spróbować zjazdu z 34-metrowej wodnej zjeżdżalni.

 • Wypłynięcie o godz. 9:15, powrót o 16:15.
 • Cena: dorośli – 115 USD, dzieci (4-14 r. ż.) – 77 USD, dzieci poniżej 4 lat – bezpłatnie.
  W cenę wliczone są wymienione powyżej aktywności oraz transfer z i do hotelu, poranne i popołudniowe przekąski oraz lunch.

REJS „PALM BEACH”

Luksusowym katamaranem lub nowoczesną łodzią popłyniecie na prywatną plaże, znajdującą się na wyspie Lembongan, gdzie będziecie mogli relaksować się na plaży ze złotym piaskiem, leżąc w cieniu tropikalnych, spokojnych ogrodów i ochładzać się w lagunowym basenie. A jeżeli nastrój Wam dopisze, możecie zagrać w siatkę plażową, spróbować przejażdżki na banana boat, snorkelingu, popływać kajakiem, czy wybrać się wycieczkę w głąb wyspy.
Na plaży dostępny jest również specjalny plac zabaw dla dzieci, zatem rodzice będą mogą w pełni korzystać z uroków wyspy.

 • Wypłynięcie o 9:15, powrót o 16:50.
 • Cena: dorośli – 115 USD, dzieci (4-14 r. ż.) – 77 USD, dzieci poniżej 4 lat – bezpłatnie.
  W powyższe ceny wliczone są wymienione powyżej aktywności oraz transfer z i do hotelu, poranne i popołudniowe przekąski oraz tropikalny lunch.

REJS „ZOBACZ DELFINY”

Zapraszamy na poranną przejażdżkę szybką łodzią – pontonem wzdłuż południowego wybrzeża Bali, podczas której będziecie wypatrywać delfinów w ich naturalnym środowisku.

 • Wypłynięcie o 7:30, powrót – 9:30.
 • Koszt: dorośli – 75 USD, dzieci (10-14 lat) – 55 USD.
  Cena zawiera transfer z i do hotelu, sok owocowy serwowany przed rejsem, rejs wzdłuż wybrzeży Nusa Dua i Uluwatu.

Nie zapomnijcie zwiedzić Bali, w czasie prywatnej wycieczki po wyspie.

Dla spragnionych wrażeń, może wyprawa na smoki z Komodo?

A dla odważnych kanioning!

English