Zapraszamy na rejsy dużą lub szybką łodzią albo katamaranem, które pływają z wyspy Bali do leżących w pobliżu wysp: Nusa Penida, Nusa Lembongan, Nusa Ceningan.

Indonezja to niebywale piękne widoki. Bezkres oceanu usiany setkami mniejszych czy większych wysepek, wprawi w zachwyt każdego, który tu dotrze. Wulkaniczna przeszłość zarysowała nietypowe dla innych części świata scenerie. Dla nas Indonezja to kraj trzech kolorów: błękitu oceanu, złota plaż i wypalonych traw oraz soczystej zieleni pory deszczowej.

Możecie wybierać między nowoczesną, klimatyzowaną łodzią mieszczącą nawet 300 osób, a mniejszą, luksusową łodzią żaglową typu katamaran. Dla spragnionych odrobinę mocniejszych wrażeń proponujemy 12-metrową tratwę oceaniczną typu ponton, dla maksymalnie 24 pasażerów.
Organizatorem jest duża firma z kapitałem australijskim, która może pochwalić się 100% rekordem bezpieczeństwa w całym okresie operacyjnym firmy wynoszącym 25 lat, sami współpracujemy z nimi od początku działalności naszej firmy. Wszyscy Goście są objęci kompleksowym ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej pasażera.

W trakcie rejsów możecie spędzić przemiło czas, uczestnicząc w organizowanych atrakcjach na łodziach lub przycumować do jednej z plaż, na której znajdują się restauracje, baseny i szereg innych, ciekawych atrakcji.

Poniżej nasze propozycje poszczególnych rejsów.

Zapraszamy!


REJS „CASTEWAY”

 • DLA WSZYSTKICH lubiących snorkeling i odpoczynek (z dziećmi powyżej 8 lat)

BaliCruises-do oferty na wwwZapraszamy na rejs na pobliskie wyspę Nusa Penida na pokładzie katamaranu Aristocat, zacumujecie w zatoce Crystal Bay, aby posnrukować, a potem będziecie się relaksować na plaży lub skorzystać z wycieczki po wyspie Penida.
Następnie dotrzecie do restauracji na plaży na wyspie Lembongan, gdzie zjecie pyszny lunch z grilla w pięknej, nadmorskiej, bambusowej restauracji, tam też będziecie mogli skorzystać z wielu sportów wodnych.
Ten dzień może być dniem niezwykłego relaksu w otoczeniu naturalnego piękna przyrody lub dniem ekscytacji, podczas uczestnictwa w różnych sportach, wszystko w zależności od twoich preferencji, jedno jest pewne, z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Rejs Casteway jest realizowany od 1 kwietnia do 31 października, w poniedziałki, środy i piątki.
Mapka obok przedstawia drogę rejsu.

CENA:
 • Dorośli (15+) – 125 USD, dzieci (8-14 lat) – 85 USD
 • Cena zawiera: transfery z i do hotelu, rejs do Lembongan i z powrotem, poranną i popołudniową herbatę i kawę oraz przekąski, bufet lunch, wyposażenie do snorkelingu, zabawy/gry na plaży, przejazdy pontonem typu banana boat, wycieczka w głąb wysepki Lembongan, możliwość wypożyczenia kajaku, przepłynięcie łodzią w przeszklonym dnem, anglojęzyczna obsługa, ubezpieczenie.
 • Za dodatkową opłatą możecie skorzystać ze spaceru pod wodą w specjalnych hełmach, rejsu drewnianą łodzią wśród mangrowców, parasailingu, nurkowania z instruktorem lub przewodnikiem (w zależności czy posiadacie certyfikat nurkowania) oraz masażu.
  Kod rejsu: CA

 

REJS „PRZYGODA Z WODĄ”

 • DLA RODZIN Z DZIEĆMI, które lubią zabawy w wodzie na morzu

Rejs „Przygoda z Wodą” do wyspy Lembongan, oferuje cały dzień zabawy i relaksu dla całej rodziny. Łódź odpływa z portu Benoa na Bali na wyspę Nusa Lembongan o godz. 9:15 każdego dnia.

Dopływając do wyspy cumuje obok specjalnie zaprojektowanego pontonu, na którym jest mnóstwo zajęć i świetnej zabawy dla całej rodziny. Tam spędzicie większość czasu, bawiąc się i próbując wszelkich dostępnych wodnych aktywności. Będzie to między innym zjeżdżanie na 35 metrowej zjeżdżalni prosto do morza, czy nielimitowane przejażdżki na banana boat. Możecie też wybrać się na wycieczkę w głąb wysepki Lembongan.

Będąc na morzu tak blisko zatoki, będziecie mieli możliwość obserwowania morskiego, podwodnego życia w różny sposób, mianowicie: snorkując z maską i rurka, którą możecie wypożyczyć na łodzi, wejść do specjalnej przeszklonej kapsuły/łodzi, dzięki której zobaczycie podwodne życie z bliska, albo nurkując z wyszkolonymi i doświadczonymi instruktorami PADI (nurkowanie dodatkowo płatne).

W porze obiadowej, będzie serwowany bufet lunch, na klimatyzowanym, komfortowym pokładzie łodzi. Łódź wypływa z Lembongan o godz. 15:15 i powoli żegluje na Bali, możecie wówczas relaksować się i podziwiać widoki.  Powrót na Bali planowany o godz. 16:15.

CENA:
 • Dorośli (15+) – 120 USD, dzieci (4-14 lat) – 80 USD, dzieci poniżej 4 lat – bezpłatnie.
 • Cena zawiera: transfery z i do hotelu, rejs do Lembongan i z powrotem, poranną i popołudniową herbatę i kawę oraz przekąski, bufet lunch, przepłynięcie łodzią w przeszklonym dnem, wycieczka w głąb wysepki Lembongan, nielimitowane przejazdy pontonem typu banana boat, sprzęt do snorkowania oraz instrukcje, anglojęzyczna obsługa, ubezpieczenie.
 • Za dodatkową opłatą możecie skorzystać ze spaceru pod wodą w specjalnych hełmach, rejsu drewnianą łodzią wśród mangrowców, parasailingu, nurkowania z instruktorem lub przewodnikiem (w zależności czy posiadacie certyfikat nurkowania) oraz masażu.
  Kod rejsu: RC

 REJS „POD PALMY”

 • DLA PAR i RODZIN Z DZIEĆMI POWYŻEJ 8 LAT, którzy chcą odpocząć na plaży

W czasie tego rejsu będziecie delektować się urokami spokojnego żeglowania. Luksusowym katamaranem spokojnie i powoli, popłyniecie na wysepkę Lembongan. Po dopłynięciu  do zatoki Mashroom Bay będziecie mogli odpoczywać i relaksować się na prywatnej plaży. A tam czas na odpoczynek na plaży ze złotym piaskiem, leżenie na hamakach w cieniu tropikalnych, spokojnych ogrodów albo ochładzanie się w lagunowym basenie przy plaży.

A jeżeli będziecie mieli ochotę na przerwę, możecie snorkować dowoli, wybrać się na wycieczkę po wiosce w głąb wyspy, zagrać w piłkę plażową, spróbować przejażdżki na banana boat, popłynąć łódka z przeszklonym dnem czy popływać kajakiem.

Przy plaży znajduje się odkryta restauracja, gdzie w południe będzie można zjeść BBQ lunch, w tym między innymi sałatki, steki czy grillowane świeże ryby, a wszystko w iście wakacyjnym, tropikalnym stylu.

Wypłynięcie z Bali o godz. 9:00, powrót planowany około godz. 18:00.
Rejs „Pod palmy” jest realizowany w wtorki, czwartki, soboty i niedziele. W pozostałe dni zapraszamy na rejs „Casteway”.

CENA:
 • Dorośli (15+) – 130 USD, dzieci (8-14 lat) – 95 USD
 • Cena zawiera: transfery z i do hotelu, rejs do Lembongan i z powrotem, poranną i popołudniową herbatę i kawę oraz przekąski, BBQ lunch, sprzęt do snorkowania oraz instrukcje, gry na plaży, Klub dla dzieci, nielimitowane wycieczki banana boat, przepłynięcie łodzią w przeszklonym dnem, wycieczka w głąb wysepki Lembongan, kajaki, anglojęzyczna obsługa, ubezpieczenie.
 • Za dodatkową opłatą możecie skorzystać ze spaceru pod wodą w specjalnych hełmach, wycieczki drewnianą łodzią wśród mangrowców, parasailingu, nurkowania z instruktorem lub przewodnikiem (w zależności czy posiadacie certyfikat nurkowania) oraz masażu.
  Kod rejsu: ASC

REJS „RELAKS I WODA”

 • DLA RODZIN Z DZIEĆMI w każdym wieku, którzy chcą odpocząć na plaży

Katamaranem płyniecie na wysepkę Lembongan, gdzie na prywatnej plaży będziecie mogli relaksować się do woli, w cieniu palmowych drzew. Do dyspozycji będzie prywatna plaża z żółtym piaskiem, basen, ogród, z tropikalnymi, wyjątkowymi aranżacjami. Możecie też snorkować, zagrać w piłkę plażową, nielimitowaną ilość razy przepłynąć się na banana boat, popływać kajakiem czy wybrać się na wycieczkę w głąb wyspy.

Co ważne przy plaży dostępny jest Kids Club, gdzie rodzice mogą zostawić dzieci i w spokoju oddać się urokom relaksu i odpoczynku. Dziećmi będą zajmować się profesjonalne opiekunki, które mają przygotowany program zabaw dla dzieci.

W południe będzie można zjeść BBQ lunch, w odkrytej restauracji znajdującej się przy plaży, w tym między innymi sałatki, steki czy grillowane świeże ryby, a wszystko w iście wakacyjnym, tropikalnym stylu.

Wypłynięcie z Bali o godz. 9:15, powrót planowany o godz. 16:15.

CENA:
 • Dorośli (14+) – 120 USD, dzieci (4-14 lat) – 80 USD, dzieci poniżej 4 lat – bezpłatnie.
 • Cena zawiera: transfery z i do hotelu, rejs do Lembongan i z powrotem, poranną i popołudniową herbatę i kawę oraz przekąski, BBQ lunch, sprzęt do snorkowania oraz instrukcje, gry na plaży, Klub dla dzieci, nielimitowane przejazdy pontonem typu banana boat, wycieczka w głąb wysepki Lembongan, kajaki, przepłynięcie przeszkloną łodzią, anglojęzyczna obsługa, ubezpieczenie.
 • Za dodatkową opłatą możecie skorzystać: ze spaceru pod wodą w specjalnych hełmach, wycieczki drewnianą łodzią wśród mangrowców, parasailingu, nurkowania z instruktorem lub przewodnikiem (w zależności czy posiadacie certyfikat nurkowania) oraz masażu.
  Kod rejsu: BCC

REJS „TRZY WYSPY”

 • DLA WSZYSTKICH LUBIĄCYCH SNORKELING (z dziećmi powyżej 10 lat)

Całodzienny rejs, który pozwala odkryć 3 wyspy – siostry Bali, czyli: Lembongan, Ceningan i Penida. Rejs odbywa się na specjalnej, szybkiej łodzi/tratwie oceanicznej typu ponton. Podczas rejsu zobaczycie przepiękne wapienne klify wpadające prosto do morza, zatoki, przepłyniecie przez “Hole in the Rock” albo “Manta Point Gate”, zobaczycie piękne, zaciszne, plaże z jasnym piaskiem. Rejs wiedzie również przez kanał Ceningan, gdzie zobaczycie spektakularne lasy namorzynowe.

Będziecie cieszyć się absolutnie jednymi z najlepszych podwodnych widoków na Bali, snorkowanie w tych miejscach oferuje zapierające dech w piersiach podwodne krajobrazy. Czasami manty, wieloryby lub delfiny będą bawić się niedaleko Was w wodzie – a jeżeli macie szczęście mogą nawet podpłynąć bliżej by Was pozdrowić!

Wypłynięcie z Bali o godz. 10:30, powrót około godz. 17:30.

WAŻNE:
 1. Dzienny plan wypłynięcia, jest uzależniony od panujących warunków pogodowych na lądzie jak i na morzu.
 2. Rejs nie ma stałej trasy i będzie się różnił w zależności od warunków pogodowych, zawsze mając na uwadze maksymalizację przyjemności dla klientów.
 3. Każdy rejs będzie zawsze obejmował zobaczenie 3 wysp, rejs szybką łodzią oraz snorkowanie.
 4. Rejs „Trzy wyspy” nie jest odpowiedni dla dzieci poniżej 10 roku życia, kobiet w ciąży lub osób z problemami serca lub pleców.
CENA:
 • Dorośli (15+) – 120 USD, dzieci (10-14 lat) – 85 USD.
 • Cena zawiera: transfer z i do hotelu, przepłynięcie szybką łodzią, wizytę w zatoce Lembongan oraz na prywatnej plaży, ręczniki, anglojęzyczna obsługa, ubezpieczenie.

REJS „NA SPOTKANIE Z DELFINAMI”

 • DLA WSZYSTKICH (powyżej 10 lat)

Zapraszamy na poranną przejażdżkę szybką łodzią – pontonem wzdłuż południowego wybrzeża Bali, między innymi Nusa Dua i Uluwatu podczas której będziecie wypatrywać delfinów w ich naturalnym środowisku.

Rejs ten możliwy jest w poniedziałki, środy oraz piątki, start o 7:30 rano z portu na Bali. Po dopłynięciu do rejonu, gdzie pojawiają się delfiny przewodnik pokaże Wam najlepsze miejsca, gdzie zwykle wypływają delfiny. Powrót około godz. 9:30.

CENA:
 • Dorośli (15+) – 75 USD, dzieci (10-14 lat) – 50 USD.
 • Cena zawiera: transfer z i do hotelu, sok owocowy serwowany przed rejsem, rejs wzdłuż południowych wybrzeży Nusa Dua i Uluwatu, kawa i herbata, anglojęzyczna obsługa, ubezpieczenie.

Nie zapomnijcie zwiedzić Bali, w czasie prywatnej wycieczki po wyspie.

Dla spragnionych wrażeń, może wyprawa na smoki z Komodo?

A dla odważnych kanioning!

Poniżej galeria zdjęć z rejsów:

English