Zapraszamy na rejsy dużą lub szybką łodzią albo katamaranem, które pływają z wyspy Bali do leżących w pobliżu wysp: Nusa Penida, Nusa Lembongan, Nusa Ceningan.

Indonezja to niebywale piękne widoki. Bezkres oceanu usiany setkami mniejszych czy większych wysepek, wprawi w zachwyt każdego, który tu dotrze. Wulkaniczna przeszłość zarysowała nietypowe dla innych części świata scenerie. Dla nas Indonezja to kraj trzech kolorów: błękitu oceanu, złota plaż i wypalonych traw oraz soczystej zieleni pory deszczowej.

Możecie wybierać między nowoczesną, klimatyzowaną łodzią mieszczącą nawet 300 osób, a mniejszą, luksusową łodzią żaglową typu katamaran. Dla spragnionych odrobinę mocniejszych wrażeń proponujemy 12-metrową tratwę oceaniczną typu ponton, dla maksymalnie 24 pasażerów.
Organizatorem jest duża firma z kapitałem australijskim, która może pochwalić się 100% rekordem bezpieczeństwa w całym okresie operacyjnym firmy wynoszącym 25 lat, sami współpracujemy z nimi od początku działalności naszej firmy. Wszyscy Goście są objęci kompleksowym ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej pasażera.

W trakcie rejsów możecie spędzić przemiło czas, uczestnicząc w organizowanych atrakcjach na łodziach lub przycumować do jednej z plaż, na której znajdują się restauracje, baseny i szereg innych, ciekawych atrakcji.

Poniżej nasze propozycje poszczególnych rejsów.

Zapraszamy!


REJS „PRZYGODA Z WODĄ” (RC)

 • DLA RODZIN Z DZIEĆMI, którzy lubią zabawy w wodzie i na morzu

Rejs „Przygoda z Wodą” do wyspy Lembongan, oferuje cały dzień zabawy i relaksu dla całej rodziny. Łódź odpływa z portu Benoa na Bali na wyspę Nusa Lembongan o godz. 9:15 każdego dnia.

Dopływając do wyspy cumuje obok specjalnie zaprojektowanego pontonu, na którym jest mnóstwo zajęć i świetnej zabawy dla całej rodziny. Tam spędzicie większość czasu, bawiąc się i próbując wszelkich dostępnych wodnych aktywności. Będzie to między innym zjeżdżanie na 35 metrowej zjeżdżalni prosto do morza, czy nielimitowane przejażdżki na banana boat. Możecie też wybrać się na wycieczkę w głąb wysepki Lembongan.

Będąc na morzu tak blisko zatoki, będziecie mieli możliwość obserwowania morskiego, podwodnego życia w różny sposób, mianowicie: snorkując z maską i rurka, którą możecie wypożyczyć na łodzi, wejść do specjalnej przeszklonej kapsuły/łodzi, dzięki której zobaczycie podwodne życie z bliska, albo nurkując z wyszkolonymi i doświadczonymi instruktorami PADI (nurkowanie dodatkowo płatne).

W porze obiadowej, będzie serwowany bufet lunch, na klimatyzowanym, komfortowym pokładzie łodzi. Łódź wypływa z Lembongan o godz. 15:15 i powoli żegluje na Bali, możecie wówczas relaksować się i podziwiać widoki.  Powrót na Bali planowany o godz. 16:15.

CENA:
 • Dorośli (15+) – 115 USD, dzieci (4-14 lat) – 75 USD, dzieci poniżej 4 lat – bezpłatnie.
 • Cena zawiera: transfery z i do hotelu, rejs do Lembongan i z powrotem, poranną i popołudniową herbatę i kawę oraz przekąski, bufet lunch, przepłynięcie łodzią w przeszklonym dnem, wycieczka w głąb wysepki Lembongan, nielimitowane wycieczki banana boat, sprzęt do snorkowania oraz instrukcje, anglojęzyczna obsługa, ubezpieczenie.
 • Za dodatkową opłatą możecie skorzystać ze spaceru pod wodą w specjalnych hełmach, rejsu drewnianą łodzią wśród mangrowców, parasailingu, nurkowania z instruktorem lub przewodnikiem (w zależności czy posiadacie certyfikat nurkowania) oraz masażu.

 REJS „POD PALMAMI” (ASC)

 • DLA PAR i RODZIN Z DZIEĆMI POWYŻEJ 8 LAT, którzy chcą odpocząć na plaży

W czasie tego rejsu będziecie delektować się urokami spokojnego żeglowania. Luksusowym katamaranem spokojnie i powoli, popłyniecie na wysepkę Lembongan. Po dopłynięciu  do zatoki Mashroom Bay będziecie mogli odpoczywać i relaksować się na prywatnej plaży. A tam czas na odpoczynek na plaży ze złotym piaskiem, leżenie na hamakach w cieniu tropikalnych, spokojnych ogrodów albo ochładzanie się w lagunowym basenie przy plaży.

A jeżeli będziecie mieli ochotę na przerwę, możecie snorkować dowoli, wybrać się na wycieczkę po wiosce w głąb wyspy, zagrać w piłkę plażową, spróbować przejażdżki na banana boat, popłynąć łódka z przeszklonym dnem czy popływać kajakiem.

Przy plaży znajduje się odkryta restauracja, gdzie w południe będzie można zjeść BBQ lunch, w tym między innymi sałatki, steki czy grillowane świeże ryby, a wszystko w iście wakacyjnym, tropikalnym stylu.

Wypłynięcie z Bali o godz. 9:00, powrót planowany około godz. 18:00.

CENA:
 • Dorośli (15+) – 120 USD, dzieci (8-14 lat) – 85 USD
 • Cena zawiera: transfery z i do hotelu, rejs do Lembongan i z powrotem, poranną i popołudniową herbatę i kawę oraz przekąski, BBQ lunch, sprzęt do snorkowania oraz instrukcje, gry na plaży, Klub dla dzieci, nielimitowane wycieczki banana boat, przepłynięcie łodzią w przeszklonym dnem, wycieczka w głąb wysepki Lembongan, kajaki, anglojęzyczna obsługa, ubezpieczenie.
 • Za dodatkową opłatą możecie skorzystać ze spaceru pod wodą w specjalnych hełmach, wycieczki drewnianą łodzią wśród mangrowców, parasailingu, nurkowania z instruktorem lub przewodnikiem (w zależności czy posiadacie certyfikat nurkowania) oraz masażu.

REJS „RELAKS I WODA” (BCC)

 • DLA RODZIN Z DZIEĆMI w każdym wieku, którzy chcą odpocząć na plaży

Katamaranem płyniecie na wysepkę Lembongan, gdzie na prywatnej plaży będziecie mogli relaksować się dowoli, w cieniu palmowych drzew. Do dyspozycji będzie prywatna plaża z żółtym piaskiem, basen, ogród, z tropikalnymi, wyjątkowymi aranżacjami. Możecie też snorkować, zagrać w piłkę plażową, nielimitowaną ilość razy przepłynąć się na banana boat, popływać kajakiem czy wybrać się na wycieczkę w głąb wyspy.

Co ważne przy plaży dostępny jest Kids Club, gdzie rodzice mogą zostawić dzieci i w spokoju oddać się urokom relaksu i odpoczynku. Dziećmi będą zajmować się profesjonalne opiekunki, które mają przygotowany program zabaw dla dzieci.

W południe będzie można zjeść BBQ lunch, w odkrytej restauracji znajdującej się przy plaży, w tym między innymi sałatki, steki czy grillowane świeże ryby, a wszystko w iście wakacyjnym, tropikalnym stylu.

Wypłynięcie z Bali o godz. 9:15, powrót planowany o godz. 16:15.

CENA:
 • Dorośli (15+) – 115 USD, dzieci (8-14 lat) – 80 USD, dzieci poniżej 4 lat – bezpłatnie.
 • Cena zawiera: transfery z i do hotelu, rejs do Lembongan i z powrotem, poranną i popołudniową herbatę i kawę oraz przekąski, BBQ lunch, sprzęt do snorkowania oraz instrukcje, gry na plaży, Klub dla dzieci, nielimitowane wycieczki banana boat, wycieczka w głąb wysepki Lembongan, kajaki, anglojęzyczna obsługa, ubezpieczenie.
 • Za dodatkową opłatą możecie skorzystać: ze spaceru pod wodą w specjalnych hełmach, wycieczki drewnianą łodzią wśród mangrowców, parasailingu, nurkowania z instruktorem lub przewodnikiem (w zależności czy posiadacie certyfikat nurkowania) oraz masażu.

REJS „SPORTOWO POD ŻAGLAMI” (CC)

 • DLA PAR i RODZIN Z DZIEĆMI POWYŻEJ 8 LAT, lubiących snorkować i plażować

Rejs luksusowym katamaranem do zatoki Crystal Bay przy wyspie Nusa Penida to możliwość nie tylko spędzenia przemiłego czasu podczas rejsu, ale również rozkoszowanie się urokami tropikalnej wyspy na plaży.

Woda w zatoce zaprasza amatorów snorkowania do poznawania przepięknej podwodnej rafy koralowej oraz kolorowego życia, które w niej się toczy. To rejs dla lubiących snorkować i obserwować podwodne życie w tropikalnych wodach.

Wypłynięcie z Bali o godz. 9:00, powrót około godz. 18:00.

WAŻNE: Rejs Sportowo pod Żaglami organizowany jest w każdy wtorek, czwartek, sobotę i niedzielę, między 1 kwietnia, a 31 października.

CENA:
 • Dorośli (15+) – 120 USD, dzieci (8-14 lat) – 90 USD
 • Cena zawiera: W cenę wliczony jest transfer z i do hotelu, podczas rejsu na do zatoki serwowana jest poranna herbata lub kawa, świeże soki i tropikalne owoce, ponadto podczas rejsu soft drink, następnie BBQ lunch na plaży, wyposażenie potrzebne do snorklowania wraz z cennymi wskazówkami, możliwość skorzystania z boiska do piłki plażowej, wycieczka z przewodnikiem w głąb wyspy, kajaki, a w czasie powrotnego rejsu smakowite snacki i owoce, anglojęzyczna obsługa, ubezpieczenie.
 • Za dodatkową opłatą możecie skorzystać: wycieczki drewnianą łodzią wśród mangrowców lub nurkowania z instruktorem lub przewodnikiem (w zależności czy posiadacie certyfikat nurkowania) oraz masażu.

Jeżeli chcielibyście połączyć ten rejs ze spacerem pod wodą, wówczas ceny kształtują się następująco: dorośli – 157 USD, dzieci (8-14 lat) – 140 USD.


REJS „TRZY WYSPY”

 • DLA WSZYSTKICH LUBIĄCYCH SNORKELING (powyżej 10 lat)

Całodzienny rejs, który pozwala odkryć 3 wyspy – siostry Bali, czyli: Lembongan, Ceningan i Penida. Rejs odbywa się na specjalnej, szybkiej łodzi/tratwie oceanicznej typu ponton. Podczas rejsu zobaczycie przepiękne wapienne klify wpadające prosto do morza, zatoki, przepłyniecie przez “Hole in the Rock” albo “Manta Point Gate”, zobaczycie piękne, zaciszne, plaże z jasnym piaskiem. Rejs wiedzie również przez kanał Ceningan, gdzie zobaczycie spektakularne lasy namorzynowe.

Będziecie cieszyć się absolutnie jednymi z najlepszych podwodnych widoków na Bali, snorkowanie w tych miejscach oferuje zapierające dech w piersiach podwodne krajobrazy. Czasami manty, wieloryby lub delfiny będą bawić się niedaleko Was w wodzie – a jeżeli macie szczęście mogą nawet podpłynąć bliżej by Was pozdrowić!

Wypłynięcie z Bali o godz. 10:30, powrót około godz. 17:30.

WAŻNE:
 1. Dzienny plan wypłynięcia, jest uzależniony od panujących warunków pogodowych na lądzie jak i na morzu.
 2. Rejs nie ma stałej trasy i będzie się różnił w zależności od warunków pogodowych, zawsze mając na uwadze maksymalizację przyjemności dla klientów.
 3. Każdy rejs będzie zawsze obejmował zobaczenie 3 wysp, rejs szybką łodzią oraz snorkowanie.
 4. Rejs „Trzy wyspy” nie jest odpowiedni dla dzieci poniżej 10 roku życia, kobiet w ciąży lub osób z problemami serca lub pleców.
CENA:
 • Dorośli (15+) – 110 USD, dzieci (10-14 lat) – 80 USD.
 • Cena zawiera: transfer z i do hotelu, przepłynięcie szybką łodzią, wizytę w zatoce Lembongan oraz na prywatnej plaży, ręczniki, anglojęzyczna obsługa, ubezpieczenie.

REJS „ZOBACZ DELFINY”

 • DLA WSZYSTKICH (powyżej 10 lat)

Zapraszamy na poranną przejażdżkę szybką łodzią – pontonem wzdłuż południowego wybrzeża Bali, między innymi Nusa Dua i Uluwatu podczas której będziecie wypatrywać delfinów w ich naturalnym środowisku.

Rejs ten możliwy jest w poniedziałki, środy oraz piątki, start o 7:30 rano z portu na Bali. Po dopłynięciu do rejonu, gdzie pojawiają się delfiny przewodnik pokaże Wam najlepsze miejsca, gdzie zwykle wypływają delfiny. Powrót około godz. 9:30.

CENA:
 • Dorośli (15+) – 75 USD, dzieci (10-14 lat) – 45 USD.
 • Cena zawiera: transfer z i do hotelu, sok owocowy serwowany przed rejsem, rejs wzdłuż południowych wybrzeży Nusa Dua i Uluwatu, kawa i herbata, anglojęzyczna obsługa, ubezpieczenie.

Nie zapomnijcie zwiedzić Bali, w czasie prywatnej wycieczki po wyspie.

Dla spragnionych wrażeń, może wyprawa na smoki z Komodo?

A dla odważnych kanioning!

Poniżej galeria zdjęć z rejsów:

English