Zapraszamy do zapoznania się z ofertą podniebnych podróży. Przygotowaliśmy kilka propozycji, które łączą w sobie dreszcz emocji, związany z podniebnymi wojażami, ale również możliwość zwiedzenia Bali lub innych wyspa Indonezji - z lotu ptaka.

 

              
 • Flight of the Temples Coastline Flight

Lot panoramiczny nad wschodnio-południowym wybrzeżem Bali. W programie przelot nad plażami w Kucie, Legian, następnie nad świątynią Tanah Lot, zatoką Jimbaran i surferską plażą Dreamland oraz świątynią Uluwatu.

Środek transportu: Helikopter
Czas lotu: ok. 42 min.
Ilość osób: max 4
Cena lotu: 1 300 US$.

 • Nusa Penida Island Coastal Flight

Lot nad małymi wyspami Nusa Penida i Nusa Ceningan u wschodniego wybrzeża Bali.

Środek transportu: Helikopter
Czas lotu: ok. 54 min.
Ilość osób: max 4
Cena lotu: 1 600 US$

 • Kintamani Volcano Flight

Widokowy lot okrążający krater wulkanu i jezioro Batur (największe jezioro na Bali). To ten wulkan okresowo wyrzuca z siebie chmury pyłu i materiału skalnego. Środek transportu: Helikopter

Czas lotu: ok. 60 min.
Ilość osób: max 4
Cena lotu: 1 760 US$.

 • Deluxe Kintamani – and Agung Volcano and Besakih Temple Flight

Lot nad zapierającym dech w piersiach kraterem wulkanu Mt. Batur, nad świątynią Tanah Lot na zachodnim wybrzeżu. Jezioro Batur usytuowane jest w kraterze. Następnie lecimy nad Mt. Abang, nad świątynią Besakih (największym kompleksem świątynnym na Bali). Potem samolot wzbija się na wysokość pozwalającą zobaczyć krater Mt. Agung (powyżej 3 000 npm), po osiągnieciu szczytu, okrążamy krater i powoli schodzimy w kierunku świątyni Besakich leżącej u stóp góry.

Z tego miejsca, przy dobrej widoczności można zobaczyć Mt. Rinjani, leżącej na sąsiedniej wyspie – Lombok. W drodze powrotnej oglądamy wiele rzek, dolin oraz hoteli i willi, jak również przepiękne tarasy ryżowe. Na koniec przelecimy nad plażami w Sanur i portem w Benoa.
Środek transportu: Helikopter
Czas lotu: ok. 1h 30 min.
Ilość osób: max 4

Cena lotu: 2 650 US$


 • The Best of Bali

Podczas jednego lotu, w ponad 2 godziny można obejrzeć jedne z najciekawszych miejsc na Bali, począwszy od plaży w Kucie, przez świątynie Tanah Lot, Bedugul, wulkan Mt. Batur i jezioro,  majestatyczny Mt. Agung, matkę świątyń – Besakih, Candidasa, wschodnie wybrzeże Bali ze sławnymi plażami w Sanur, port Benoa, następnie Nusa Dua i świątynie Uluwatu.

Środek transportu: Helikopter
Czas lotu: ok. 2h 30 min.
Ilość osób: max 4
Cena lotu: 4 400 US$
              

 • PICNIC FLIGHT
Start z lotniska Denpasar na Bali, następnie lot wzdłuż zatoki Jimbaran, w kierunku świątyni Uluwatu, z widokami na piękne klifowe wybrzeża. Lądowanie na jednej z plaż na południu Bali – rozpoczęcie pikniku. W trakcie pikniku serwowane będą przekąski oraz wino.
O ile stan morza i warunki pogodowe pozwolą, będzie się można dodatkowo cieszyć możliwością kąpieli. Droga powrotna wzdłuż klifów Bukit i Jimbaran to również przepiękne widoki i kolejna okazja do zrobienia pięknych zdjęć.
Środek transportu: Helikopter
Czas lotów: ok. 30 min.
Ilość osób: max 4
Czas wyprawy: 1h 30 min
Cena wyprawy: 1 280 US$
              

 • KOMODO DRAGON TOUR
Start z lotniska Denpasar na Bali. Park Narodowy Komodo jest oddalony o 1 godzinę lotu. Lecimy do unikalnej części Indonezji na spotkanie ze słynnymi „smokami z Komodo”. Lądowanie na lotnisku w Labuan Bajo (wyspa Flores). Dostanie się do portu zajmie ok. 20 min., potem wypływamy łodzią w kierunku wyspy Rincia, czas rejsu – 30 min w jedną stronę. Wyspa Rincia znajduje się na terenie Narodowego Parku Komodo.
To tu w trakcie ok. 2-godzinnego trekkingu, można spotkać słynne warany, bawoły błotne oraz inne charakterystyczne dla tej wyspy zwierzęta. Lunch serwowany jest na łodzi w drodze powrotnej do portu w Labuan Bajo.
Rozpoczęcie wyprawy o 9:00, zakończenie 15:30.
Środek transportu: samolot Piper Cheyenne 400
Czas lotów: 2h Ilość osób: max 5
Czas wyprawy: 6h 30 min.
Cena wyprawy: 10 275 US$
              

 • BOROBUDUR TEMPLE TOUR
Magiczną powietrzną wyprawę nad świątynią Borobudur na wyspie Jawa, rozpoczynamy na lotnisku w Denpasar o godz. 8:00. Do Jogyakarty na Jawie dolatujemy o 9:00. Następnie godzinny przejazd samochodem do świątyni, w której spędzamy ok. 1,5h.
Potem lunch i 45-minutowy przejazd do świątyni Prambanan. Do Denpasar docieramy o 17:00.
Środek transportu: samolot Piper Cheyenne 400
Czas lotów: 2h
Ilość osób: max 6
Czas wyprawy: 9h
Cena wyprawy: 10 675 US$

 • PRIVATE CHARTERS
Możliwe są prywatne czartery helikoptera Bell 206B (4-osobowy) oraz samolotu Piper Cheyenne 400 (6 osób) do następujących miejsc: Malang (Jawa), Surabaya (Jawa), Ruteng (Flores), Bima (Sumbawa), Jogyakarta (Java), G-Land (East Java), Waingapo (Sumba), Labuanbajo (Flores), Gilli Islands (Lombok), Balikpapan (Kalimantan), Moyo Island (Amanwana), Sumbawa Besar (Sumbawa), Nusa Penida (Toya Pakeh jetty), Nusa Lembongan / Nusa Cenigan Lombok Hotels / Lombok Airport (Mataram).

 • AERIAL PHOTOGRAPHY TOUR
W ciągu ostatnich lat helikopter oraz samolot wielokrotnie były używane podczas kręcenia programów telewizyjnych, filmów czy materiałów dokumentalnych. Dziś w oparciu o to doświadczenie można zarezerwować lot w celu nakręcenia filmu, bądź wykonania dokumentacji fotograficznej. Istnieje również możliwość zamówienia profesjonalnego fotografa wraz ze sprzętem fotograficznym.
Używamy aparatu cyfrowego Canon EOS-1 Mark II N.
Wykonane zdjęcia klient otrzymuje na płycie DVD.
Dostępne formaty zdjęć: RAW, JPEG lub TIFF.

 • MEDICAL EVACUATIONS, SEARCH AND RESCUE
W nagłych przypadkach samoloty używane są do przewożenia pacjentów z odległych wysp archipelagu na Bali lub do Singapuru, Perth, Darwin czy Dilli. Również, wielokrotnie samoloty używane były do poszukiwań zaginionych osób.

 • HOTEL AND VILLA TRANSFERS
Poniżej przedstawiamy listę hoteli i resortów, do których istnieje możliwość bezpośredniego transportu powietrznego:
– Amankila / Alila Manggis / Emerald Resort, Tulamben
– Amandari / Como Shambala / Four Seasons Sayan / The Viceroy / Taro Elephant Park / Ubud Hanging Gardens
– Tugu / Le Meridien / Tanju Villa / Kartika Plaza – Villa Babar – Karang Putih / Bvlgari
– Matahari Beach Resort / Puri Ganesha / Pemutaran Airstrip / Menjangan Jungle Resort
– Amanwana / Amanjiwo – The Oberoi Lombok / Tugu Lombok / Gili Trawangan / Dream Beach, Nusa Lembongan
– G-Land (Bobby’s Surf Camp)
– Mirah Fantasi, Banyuwangi / Blimbing Sari Airstrip, Banyuwangi

ABOUT AIRCRAFT
 • Helikopter Bell 206B Jetranger
  To najczęściej używany helikopter na świecie. Do dziś, skonstruowano 206 typów tego helikoptera, łącznie maszyna ta przeleciała 32 miliony godzin w przestworzach na całym świecie, co uczyniło tę maszynę najbezpieczniejszym samolotem, który kiedykolwiek został zbudowany. W helikopterze są 4 wygodne miejsca dla pasażerów oraz jedno dla pilota, ogromne szyby zapewniają wspaniałe widoki.
  Zapraszamy do skorzystania z usług tej powietrznej limuzyny.
 • Samolot Piper Cheyenne PA42-1000 (400LS)
  Samolot z silnikami turbośmigłowymi, ten posiada 2 silniki Garrett TPE 331-14 z mocą 1000 hp każdy. Podczas lotów osiąga prędkość na poziomie 600 km/h i jest najszybszym samolotem w tej klasie. Ta zaawansowana awionetka, posiada, EFIS 10, TCAS i TAWS, podczas lotu może wznosić się na wysokość 35 000 ft, jeżeli jest zatankowany do pełna może pokonać jednorazowo dystans 2 200 km.
 • Ubezpieczenie
  Każdy z samolotów posiada ubezpieczanie na kwotę 10 milionów US$.
              
English