Aby nic Państwa nie zaskoczyło w trakcie wypoczynku, przygotowaliśmy listę luksusowych hoteli, naszym zdaniem godnych polecenia. Wybrane hotele zlokalizowane są w pobliżu lub w centrum znanych ośrodków turystycznych na Bali. Korzystajcie z naszych upustów - pytajcie o cenę. Zapraszamy!

UBUD
Resort Kupu Kupu Barong Villas & Tree SPA
Resort położony jest w samym sercu Bali, w Ubud – artystycznym miasteczku. Nazwa „Kupu Kupu” nie jest przypadkowa, w języku indonezyjskim oznacza motyle, a wokół resortu wiele, pięknych motyli znalazło miejsce na swoje powietrzne spacery, „Barong” zaś, oznacza coś dużego, olbrzymiego. Kupu Kupu Barong to pierwszy, luksusowy resort w Ubud, rozsławiany przez balijskich artystów i tancerzy.
Piękne, utrzymane w klimacie ‚spirit’ wille, dedykowane są dla wybrednych Klientów. Zbudowane są z czerwonego drewna, z widokiem na tarasy ryżowe i dolinę, którą płynie rzeka Ayung. Każda willa posiada prywatne miejsce – ‚sanctuary’ z basenem i innymi udogodnieniami, które pomogą gościom uciec od zewnętrznego świata.
              

ULUWATU
Bvlgari Hotels & Resorts w Uluwatu 
Resort Bulgari położony jest w wyjątkowym miejscu, na klifie 150 metrów nad morzem, w rejonie Jimbaran, na cyplu w południowej części Bali. Do wyboru gości są Ocean View Villa, Premier Ocean View Villa i Ocean Cliff Villa, z każdej rozpościera się przepiękny widok na ocean.
Pokoje łączą w sobie styl włoski z tradycyjnym balijskim, niektóre ściany wykute z wulkanicznego kamienia czynią pomieszczenia niezwykle wytwornymi. Wokół każdej willi piękny, prywatny ogród i basen, dopełniają idyllicznego obrazu resortu.

The Dreamland Villas & SPA w Uluwatu
Luksusowe prywatne wille, gdzie modernistyczna architektura przeplata się z tradycyjną, balijską. Wille z przepięknym widokiem na panoramę oceanu, wulkanów i mrugających w oddali światełek miasteczek.
              

NUSA DUA
The Royal Santrian Bali Villas
Resort położony nad brzegiem morza, w którym luksusowe wille zaprojektowane zostały tak, aby w pełni zapewnić poczucie odosobnienia, komfortu i wygodnego pobytu. Tę 2,5 hektarową powierzchnię resortu, pokrywają bujne, tropikalne ogrody, które delikatnie przechodzą w biały, plażowy piasek. To zielone i spokojne otoczenie, rozpieszcza gości i potwierdza wyjątkową, balijską gościnność.
Royal Santrian zaprasza do Royal Villa lub Deluxe Villa, każda z nich, oprócz wygodnego wnętrza posiada prywatny basen i otwarte gazebo, gdzie goście mogą spędzać czas relaksując się i odprężając, a obsługa hotelowa, dostępna na telefon, jest gotowa spełnić niemal każde życzenie.
              

JIMBARAN
Four Seasons Resort Bali w zatoce Jimbaran 

Resort znajduje się na południu Bali, wille nieregularnie rozrzucone po zboczu klifu, dają wrażenie chatek pokrytych trawą ryżową, wyłaniających się z dżungli. Mistyczny klimat resortu sprawia, że chętnie wraca się do tego miejsca. A wieczorne pochodnie i lampiony efektownie ułożone na plaży należącej do resortu, kreują niecodzienny, tajemniczy klimat, który na długo zapada w pamięć.

              

Ayana Resort and SPA w Jimbaran
Ayana to resort na południu Bali, położony na klifie, z którego rozpościera się przepiękny widok na ocean i oddalone wybrzeże. Na ogromnej przestrzeni, przepięknie zaaranżowanej, znajduje się 78 luksusowych willi, każda prywatna, w ogrodzonym terenie, z prywatnym basenem i w otoczeniu tropikalnego ogrodu. Możecie Państwo poczuć się tutaj, jak jedyne osoby na ziemi.
Jeżeli jednak zdecydujecie się wyjść poza teren swojej willi do dyspozycji pozostają liczne atrakcje, m.in. termy, restauracje, kafejki i oczywiście plaża z białym piaskiem.
Warte wspomnienia są tutaj restauracje zbudowane w klifie, do których można dostać się licznymi schodami lub windą, która zwiezie Was tuż nad morze, gdzie bar i stoliki niemal wiszą nad oceanem, a delikatna, chłodząca bryza morska wspaniale ochłodzi podczas upalnego dnia. Również, długie molo jest miejscem, gdzie na jego końcu można zjeść najbardziej romantyczną kolacje, o jakiej już nie tylko można marzyć.
English