Jeżeli chcecie Państwo poczuć się wyjątkowo i luksusowo na Bali, proponujemy zapoznać się z poniższą ofertą. Znajdziecie tutaj propozycje spędzenia wyjątkowych chwil, w wyjątkowych sceneriach.

Zacznijmy od wyboru miejsca pobytu, nasze propozycje obejmują luksusowe hotele, wille i bungalowy w wybranych miejscach na Bali oraz na pobliskich wyspach. Ze szczegółową ich ofertą oraz zdjęciami, możecie Państwo zapoznać się w dziale Hotele i wille na Bali.

Poniżej, przedstawiamy kilka propozycji spędzenia wolnego czasu na tej egzotycznej wyspie. Zapraszamy do zapoznania się z atrakcjami, które możemy zorganizować specjalnie na życzenie.

  • Pobyt w luksusowym SPA, gdzie specjalnie dobrane zabiegi z obowiązkowym masażem balijskim i obsługa na najwyższym poziomie, sprawią że nie zapomnicie tego uczucia relaksu i odprężenia do końca życia.
  • Rejs wyczarterowanym katamaranem lub luksusowym jachtem.
  • Aby obejrzeć Bali i sąsiednie wyspy z lotu ptaka, organizujemy loty helikopterem lub awionetką.
  • Nurkowania w najciekawszych miejscach nurkowych na Bali i nie tylko, kurs nurkowy lub doskonalenie umiejętności nurkowych – VIP Diving, podczas czarterowych rejsów.
  • Kolacja na plaży albo na klifie, w tle zachodzącego słońca i w otoczeniu palm, należy do bardzo romantycznych i urokliwych atrakcji, w tym gorącym klimacie. Zorganizujemy kolacje przy świecach na plaży, na klifie, na jachcie lub katamaranie.
  • Inne aktywności z Bali-Oferty albo Wyjazdów na inne wyspy – zorganizowane na wyłączność.

Ponadto, oferta Luxury to również transport na najwyższym poziomie, do dyspozycji pozostawiamy stosowne limuzyny i inne środki lokomocji. Dla Klientów szczególnie ceniących sobie luksus i odpowiedni poziom usług przygotowaliśmy specjalną ofertę i obsługę na najwyższym poziomie.

Szczegóły oferty dostępne na indywidualne życzenie, zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy!

English