O Bali napisano już sporo. Przewodniki prześcigają się w podawaniu informacji o zabytkach, hotelach, miejscach do uprawiania sportów etc. Z pewnością warto przed przyjazdem poświęcić chwilę by cokolwiek dowiedzieć się o miejscu do którego się leci.

Jest jednak coś czego nie da się oddać w żadnym przewodniku. Chodzi o historie i doświadczenia wynikające z ich przeżycia, o codzienność, wzloty i upadki, o ekscytujące chwile napotkanej tu magii i o zderzenie się z pragmatyzmem życia – jak ze ścianą. To da się tylko opowiedzieć, a to najlepiej jest zrobić w trakcie zwiedzania.UwaznePodroze.pl-Park-Botaniczny-w-Bedugul-Bali.jpg

Kogo takie wgłębianie się w życie, kulturę i zwyczaje od środka nie interesuje – ten zadowoli się podstawowymi informacjami z przewodnika. Tych jednak, którzy chcą nie tylko zobaczyć, ale i poczuć oraz zrozumieć tę jakże inną kulturę i zupełnie wręcz inną ludzkość, tych usatysfakcjonują nasze wycieczki na które wybierzemy się po prostu razem.
Zagłębimy się, dotkniemy, czasem zdemaskujemy, odkryjemy, obalimy mity stworzone przez reklamy, wyciągniemy duchowość wyspy spod sterty katalogów i zdjęć.

Zapraszamy do kontaktu.

English