Zapraszamy na wyprawę stylizowanymi autami marki Volkswagen, gdzie poczujecie jedyny w swoim rodzaju szum tropikalnego wiatru we włosach. Trasa wiedzie w głąb wyspy, z dala od zgiełku nadmorskich kurortów, pełnych turystów.

VW Safari czyli zwiedzanie wyspy Volkswagenem 181, a to małe samochody typu cabrio.

Podczas wyprawy przewodnik odkryje przed Wam niezwykłe widoki i panoramy, a także pomoże odkryć magiczną kulturę wyspy. Będziecie jeździć i wędrować przez wioski, pola ryżowe, tropikalne plantacje kawy, kakao, imbiru i wiele innych…

Zatrzymacie się w stadninie koni, a następnie odbędziecie przejażdżkę konną wzdłuż plaży pokrytej czarnym, wulkanicznym piaskiem, albo zatrzymacie się w parku słoni i odbędziecie spokojną przejażdżkę na tych majestatycznych zwierzętach, wokół parku.

Następnie popłyniecie na pontonach wzdłuż rzeki Ayung. A na koniec wybierzecie się w kierunku miejscowości Jatiluwih, gdzie zobaczycie najpiękniejsze na Bali, a być może i na świecie – tarasy ryżowe.

Koszt całodziennej wyprawy to:

  • VW safari z raftingiem i przejażdżką na koniach: dorośli – 156 US$, dzieci – 114 US$, rodzina – 486 US$.
  • VW safari z raftingiem i safari na słoniach: dorośli – 176 USD, dzieci – 135 USD, rodzina – 534 USD.

Cena zawiera: przewodnika, transport z i do hotelu VW, kierowce, przewodnika podczas raftingu, wyposażenie potrzebne do raftingu, bilety wstępu do Jatiluwih, kawa/herbata, lunch, woda mineralna, ubezpieczenie.

Zapraszamy!


Równie ciekawe jest zwiedzanie wyspy z balijskim przewodnikiem, gdzie trasę zwiedzanych miejsc i świątyń, możecie wybrać sami. Sprawdźcie koniecznie co ciekawego możecie zwiedzieć na Bali.

English