Dla tych, którzy przyjadą do Indonezji z dziećmi i będą chcieli zapewnić swoim pociechom mnóstwo egzotycznych atrakcji, proponujemy zapoznać się z poniższą ofertą, przygotowaną specjalnie dla maluchów i ich rodziców. Oczywiście prawdopodobnie i wręcz bezapelacyjne dla nich najwspanialsze będą piękne, piaszczyste plaże i wyjątkowo ciepła woda, która gwarantuje udane zabawy.

Kiedy będziecie planować zwiedzanie świątyń, trekking na wulkan czy wizytę w warsztatach lokalnych rzemieślników, nie zapomnijcie o tym, że dla oczu widzących świat z nieco mniejszej wysokości, niekoniecznie taka wycieczka jest atrakcyjna. Może warto zaplanować parę wypadów, które uatrakcyjnią Waszym małym pociechom pobyt, a i Wam przy okazji zapewnią dobrą zabawę. Jest kilka atrakcji, na które naszym zdaniem, warto zwrócić uwagę przebywając z dziećmi w Indonezji.

Bali ZOO    Bali ZOO    Bali ZOO    Bali ZOO


 •  GREEN CAMP BALI

Zielony obóz na Bali powstał w harmonii z otaczającym go ekosystemem, rozpościera się na 8-hektarach, które przecina rzeka Ayung. Dzieci przebywające na tym terenie, w dzień czy w nocy, spędzają czas w otoczeniu naturalnych ogrodów, stworzonych przez występujący tam las deszczowy. Prowadzący tę szkołę, Nowozelandczycy i Balijczycy w unikalny i bezpieczny sposób inspirują dzieci do poszerzania swoich umiejętności poprzez zabawę. Zobacz kilka zdjęć. Zabawy w Green Camp podzielone są ze względu na wiek dzieci, zatem pierwsza grupa to dzieci w wieku od 5-11 lat, a druga: od 12 do 17 lat.  Obóz otwarty jest od 9:00 do 16:00. Spytajcie nas o ceny.


 • DELFINARIUM – pływanie z delfinami

W miejscowości Lovina, na północnym wybrzeżu wyspy Bali, oprócz czarnego, wulkanicznego piasku na plaży, polecamy pobyt w resorcie z delfinarium, gdzie istnieje możliwość obcowania i zaprzyjaźnienia się z delfinami. Zapraszamy, nie tylko na show z delfinami, ale również na pływanie czy snorkowanie w basenie w towarzystwie tych niezwykłych ssaków. Show z delfinami oraz pływanie z delfinami to koszt ok. 100 US$. Dla gości hotelowych przewidziane są zniżki.


 • BALI TREETOP ADVENTURE PARK

Zapraszamy w podróż od drzewa do drzewa. W takich sposób możecie oglądać Bali, niemal z lotu ptaka na „ścieżkach” ułożonych pośród 65 szczytów drzew. Park rozrywki wśród drzew, zaprojektowany został tak, aby dostarczyć Wam prawdziwie niezapomnianych wrażeń i fantastycznych widoków. Zabawa odbywa się pod okiem wyspecjalizowanych instruktorów, mających bacznie na oku wszystkich uczestników. Możecie sami wyznaczać sobie trasę fruwając na linach z drzewa na drzewo, lub skorzystać z już wyznaczonych „tras drzewnych” o różnych stopniach trudności, długości i na różnej wysokości. Koszt pakietu, który zawiera bilet wstępu do parku, transport z hotelu, lunch i wizytę w świątyni Ulan Danau kształtuje się następująco: 70 US$ – dorośli,  60 US$ – dzieci (poniżej 12 r.ż). Zerknijcie na kilka zdjęć.


 • BALI ZOO

Balijskie ZOO ulokowane jest nieopodal Ubud i stanowi dom dla ponad 350 gatunków zwierząt. Atrakcje, które czekają na Państwa w tym egzotycznym miejscu to m.in. karmienie lwów, tygrysów czy krokodyli. Wstęp: dorośli – 24 US$, dzieci (2-14 lat) – 12 US$, rodzina – 65 US$. Zerknijcie na kilka zdjęć.


 • BALI SAFARI & MARINE PARK

Park przeznaczony pod safari rozpościera się na obszarze ponad 40 hektarów, w okolicy Gianyar na Bali. Na terenie parku znajduje się ponad 400 rodzajów zwierząt pochodzących zarówno z Azji, jak i Afryki. Możesz tutaj zobaczyć m.in. lwy z Kenii, majestatycznego białego tygrysa z Indii czy tygrysa sumatrzańskiego. Możecie wybrać rodzaj zwiedzania parku, spośród kilku możliwości, m.in.:

– Elephant Back Safari – dorośli: 85$, dzieci 55$, – Night Safari dorośli: 75$, dzieci 60$. Spytajcie nas o pozostałe programy.

Bali ZOO     Bali ZOO     Bali ZOO adventure     Bali Zoo adventure  


 • ELEPHANT SAFARI PARK

Zapraszamy do Elephant Safari Park, w okolicach Ubud, gdzie na 3,5 hektarowej powierzchni z ogrodem botanicznym i w otoczeniu lasu, żyje i mieszka stado słoni. Tak duża roślinna przestrzeń pozwala słoniom zachować wszelkie ich dzikie zwyczaje. Pozostałe informacje, oraz ceny: Więcej


 • RAFTING

Gdy nasz pociecha ma wiecej niż 8 lat, koniecznie musicie sprobować rafgingu – czyli spływu wzdłóż rzeki. Szczegóły znajdziecie na Rafting na Bali


RODZINNA WYCIECZKA ROWEROWA Proponujemy zwiedzanie Bali na rowerze, mamy do dyspozycji następujące trasy:

 • Batur Cycling – wyprawa rowerowa wokół wulkanu Mount Batur, opadającymi ostro w dół dróżkami i ścieżkami w niebywałej scenerii dżungli i spokojnych wiosek. Cena: 79 US$, dzieci (7-15 lat) – 52 US$.
 • Batukaru Cycling – całodzienna wyprawa w okolicach Batukaru oferuje spektakularne widoki, gdzie pola ryżowe rozciągają się tak daleko jak okiem można sięgnąć. Cena: 79 US$, dzieci (7-15 lat) – 52 US$.
 • Uluwatu Cycling and Sunset Dinner – wyprawa rowerowa wzdłuż klifu z towarzyszącym widokiem na plaże, łatwa, ciekawa i romantyczna trasa. Cena: 79 US$, dzieci (7-15 lat) – 52 US$.
 • Mountain Cycling – wyprawa, podczas której będziesz miał możliwość obejrzeć zwykłe życie toczące się w balijskie wioskach. Start przy wulkanie Batur, następnie wzdłuż jeziora Kintamanii i dalej 25 km trasą wśród starych hinduskich wiosek, świątyń, tarasów ryżowych i sekretnych ogrodów, gdzie będziesz mógł spróbować egzotycznych owoców i smaków z ich naturalnego źródła. Cena: dorośli – 71 US$, dzieci – 46 US$.

Cycling Bali     Cycling Bali     Cycling Bali     Cycling Bali PAKIETY: Mamy następujące propozycje połączenia kilku aktywności:

 • Wycieczka rowerowa, rafting i safari na słoniach, wówczas koszty kształtują się następująco: dorośli – 190 US$, dzieci 126 US$,
 • Wycieczka rowerowa i safari na słoniach to koszt odpowiednio: 130 US$ i 86 US$,
 • Wycieczka rowerowa i rafting to 115 US$ i 80 US$.

 • WATERBOOM – PARK WODNY

Waterbom to park wodny, mieści się w centrum Kuty na 3,8 hektarowej powierzchni, w tropikalnym ogrodzie, gdzie wyjątkowo mocno możesz poczuć balijską atmosferę. Znajdziesz tutaj unikalne połączenie tradycyjnych elementów z zaawansowaną technologią.

W Waterbom Bali znajduje się 15 światowej klasy wodnych zjeżdżalni, od najszybszej – Smashdown – gdzie 25 m można pokonać w 4 sekundy, jest to ok. 70 km/h, poprzez Raft River, Macaroni Tube czy Race Track, do zjeżdżalni wolnych, niemal relaksujących jak rzeka. Jednak nic nie może się równać z Boogie Ride i Jungle Ride, gdzie zjeżdża się w tandemie z zawrotną prędkością.

Natomiast dzieci poniżej 12 r.ż. mogą bawić się w Bombastic Aquatic Playground i Kiddy Parku, gdzie będą godzinami zajęte interaktywnymi zabawami, m.in. w płytkim basenie, 2 małych zjeżdżalniach, tunelach wodnych, na wahadłowych mostach, pod wodospadami, armatkami wodnymi i nie tylko.

Bilet wstępu na teren parku to: 40 US$ – dorośli, 28 US$ – dzieci poniżej 12 r. ż., 125 US$ – pakiet rodzinny (2 osoby dorosłe i 2 dzieci). 


Jeśli szukacie czegoś kompletnie ekstra dla swojego dziecka, przygody której długo nie zapomni, czegoś czego jeszcze nie robił i o czym raczej nawet nie ma pojęcia, to spytajcie nas o kanioning-trasy dla dzieci i młodzieży. O kanioningu poczytajcie TU.

Zapraszamy!

English